4 ⭐ hotel w zatoce z malowniczymi widokami 🏖️ Egipt od 1 638 zł/os.

Happy Life Village to kolejny z hoteli, który możemy wybrać w dobrej cenie. A jego zaletą nie jest tylko i wyłącznie koszt wypoczynku, bo śmiało można powiedzieć, że do zaoferowania ma zdecydowanie więcej. Od malowniczego położenia, przez bezpośredni dostęp do plaży, aż po liczne udogodnienia. Sprawdźcie, bo w naszej opinii warto wybrać się na takie wakacje last minute w Egipcie.

Happy Life Village – Egipt, Sharm el Sheikh, Dahab (od 1 638 zł/os.)

Happy Life Village, Egipt / wakacje.pl
Happy Life Village, Egipt / wakacje.pl

Happy Life Village, od 1638 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji artykułu), jest świetną opcją na last-minute w Sharm el Sheikh. Ten 4-gwiazdkowy hotel, oceniony na 8.2/10 na wakacje.pl, zaprasza do zatoki idealnej dla miłośników słońca i sportów wodnych. Z bungalowami w ogrodzie, komfortowymi pokojami i kuchnią z lokalnych składników, obiekt oferuje autentyczną arabską gościnność.

Hotel, położony między górami a morzem, oferuje przestronne, choć doświadczone próbą czasu pokoje. Goście cenią sobie dobre jedzenie, przyjazną obsługę i rodzinną atmosferę. Dostępna jest tutaj plaża z rafą – to dla tych którzy lubią nurkowanie i snurkowanie. Można także skorzystać z autobusu, aby wybrać się do Dahab.

Z pogodą w Sharm sięgającą 23°C, możliwości korzystania z hotelowych udogodnień są nieograniczone. Coral Travel proponuje wyjazd od 24.02.2024 do 03.03.2024. Happy Life Village to polecany wybór dla wszystkich poszukujących spokoju i pięknych widoków w cenie nierujnującej portfela.

Egipt / Sharm el Sheikh / Dahab

Happy Life Village

8.2
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

24.02.2024 – 03.03.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 275 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 2 989 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 340 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 5 692 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute