5 gwiazdkowy ⭐ hotel w Turcji już od 1 648 zł/os. Wybierz się na laścika z 🍹 All Incl.

Zapraszamy na laścika do hotelu Ramada Resort Side, z wylotem 18-tego kwietnia wraz z operatorem Anex Poland. Obiekt oferujący wyżywienie All Inclusive, Aquapark, dostęp do plaży i wiele więcej, kusi atrakcyjną ceną i dobrym standardem. Oczywiście zachęcamy do zapoznania się z opiniami turystów, sprawdzenia całej oferty i przejrzenia zdjęć, a poniżej opisujemy największe atuty tego miejsca.

Ramada Resort Side – Turcja, Riwiera Turecka, Side (od 1 648 zł/os.)

Ramada Resort Side, Turcja / wakacje.pl
Ramada Resort Side, Turcja / wakacje.pl

Już od 1 648 zł za jedną osobę dorosłą (cena aktualna w momencie publikacji artykułu), możemy udać się na wakacje do Side, gdzie czeka na nas dobrze oceniany, pięciogwiazdkowy hotel Ramada Resort Side. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest jego dobry standard (chociaż nie jest tutaj luksusowo) i sporo udogodnień/atrakcji. Możemy skorzystać m.in. z basenu, aquaparku, aerobiku, sauny, łaźni tureckiej, centrum spa, a także wypocząć na plaży. Dodatkowo czekają na nas animacje dla dzieci i dorosłych, a w ramach oferty do dyspozycji będzie wyżywienie w postaci All Inclusive. Zdaniem turystów jedzenia jest sporo, jest również smaczne i urozmaicone, a standard całego obiektu spełnia wszelkie normy wypoczynkowe.

Na stronie internetowej Wakacje PL opisywany Ramada Resort Side oceniany jest na: 7.5 (ilość recenzji: 61). Decydując się na tę ofertę urlopu, wylecisz w dniu 18.04.2024 i powrócisz dnia 25.04.2024, a w tym czasie pogoda na Riwierze Tureckiej powinna zapewniać temperatury w okolicach 17-25 stopni.

Turcja / Riwiera Turecka / Side

Ramada Resort Side

7.5
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

18.04.2024 – 25.04.2024

7 dni

All Inclusive

18 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 295 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 265 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 505 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 5 895 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute