5* na Krecie. Nowoczesny, grecki Minos Mare Royal z bezpośrednim dostępem do plaży od 1 995 zł/os.

Masz ochotę na szybkiego laścika? Żaden problem, pakuj torby i już dzisiaj ruszaj na wakacje na Krecie. Wypoczniesz tam tydzień w hotelu Minos Mare Royal. Ten nowoczesny obiekt z bezpośrednim dostępem do plaży ma dla Ciebie wiele udogodnień i zaskoczy Cię dobrą lokalizacją.

Minos Mare Royal – Grecja, Kreta, Platanes (od 1 995 zł/os.)

Minos Mare Royal, Grecja / wakacje.pl
Minos Mare Royal, Grecja / wakacje.pl

Minos Mare Royal to grecki 5 – gwiazdkowy obiekt zlokalizowany w pobliżu centrum miejscowości Platanes. W bliskiej odległości znajdziesz tawerny, restauracje i bary, a największym plusem jest bezpośredni dostęp do piaszczysto-żwirkowej plaży (oznaczonej Błękitną Flagą). Obiekt wyróżnia się na tle innych nowoczesnym, bardzo przyjemnym designem, czystością i super ocenami. 7.8/10 na wakacje.pl, 4.5/5 na TripAdvisor, 4.6/5 na google oraz 9.2/10 na booking.com. Z takimi recenzjami masz pewność, że będą to udane wakacje i to w atrakcyjnej cenie już od 1 995 zł za jedną osobę dorosłą (cena aktualna w momencie publikacji artykułu). Turystom podoba się tutejszy standard noclegowy, dobre wyżywienie (w tej ofercie HB), idealna lokalizacja, dobra obsługa, darmowe leżaki i parasole na hotelowej plaży oraz całościowe wrażenie z pobytu.

Ogólnie uważamy, że jest to oferta, której stosunek ceny do jakości jest na bardzo wysokim poziomie i jeżeli oczekujesz wakacji w Grecji w hotelu o podwyższonym standardzie to będzie to idealna opcja dla Ciebie. Znajdź się w luksusowym obiekcie już dzisiaj i ciesz się piękną pogodą w Grecji z temperaturami powyżej 30 stopni.

Grecja / Kreta / Platanes

Minos Mare Royal

7.8
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

07.07.2024 – 15.07.2024

8 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

26 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 990 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 5 975 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute