Bułgaria: od 1 539 zł/os. na lasta od 26.06. Hotel w Słonecznym Brzegu, 250 m. od plaży

Bułgaria: od 1 539 zł/os. na lasta od 26.06. Hotel w Słonecznym Brzegu, 250 m. od plaży

Hotel Sunny Day Club na wakacje w Bułgarii rozpoczynające się tuż przed wysokim sezonem wakacyjnym. Dobry hotel z oceną 7.8/10 i z wieloma pozytywnymi komentarzami. Jeżeli zależy Ci na oszczędnym urlopie, ale też na takim, który będzie w dobrym standardzie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Sunny Day Club – Bułgaria, Słoneczny Brzeg, Słoneczny Brzeg (od 1 539 zł/os.)

Sunny Day Club, Bułgaria / wakacje.pl
Sunny Day Club, Bułgaria / wakacje.pl

Sunny Day Club to hotel mieszczący się w Słonecznym Brzegu, który w naszej opinii warto sprawdzić w momencie szukania tych ofert w niższym pułapie cenowym. Oferta, w myśl której zagwarantowane masz wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) startuje 26 czerwca i potrwa tydzień, a czas ten spędzisz wraz z operatorem Exim Tours. Hotel Sunny Day Club zapewni basen otwarty, bliską odległość od plaży, a dodatkowo można skorzystać z salonu masażów. Oczywiście można się domyślić, że w proponowanej cenie nie należy spodziewać się super luksusowych warunków wypoczynkowych, ale wszystko co powinno być standardem wakacyjnym znajdziesz na miejscu. Od poprawnych warunków noclegowych, przyjaznej obsługi, aż po atrakcje dla dzieci i udogodnienia sportowo-rozrywkowe.

Podsumowując – Sunny Day Club w takiej cenie i w takim okresie to niezła opcja wypoczynkowa i my ją rekomendujemy. Sprawdź wszystkie informacje, zapoznaj się z opiniami oraz zdjęciami i podejmij decyzję. Być może tak niski budżet będzie czynnikiem, który skusi Cię na wybór wakacji w Słonecznym Brzegu.

Bułgaria / Słoneczny Brzeg / Słoneczny Brzeg

Sunny Day Club

7.8
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

26.06.2024 – 03.07.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 078 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 2 608 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute