Pięciogwiazdkowy hotel Sea Star Beau Rivage w Hurghadzie w ofercie od jutra. Od 1 503 zł/os.

Pięciogwiazdkowy hotel Sea Star Beau Rivage w Hurghadzie w ofercie od jutra. Od 1 503 zł/os.

W przeciwieństwie do oferty, którą udostępnialiśmy rano, tym razem mamy dla Ciebie hotel o standardzie aż pięciu gwiazdek. Wyleć już jutro do Sea Star Beau Rivage w Hurghadzie na tygodniowe wakacje w dobrej jakości, ale i przy genialnych warunkach pogodowych. Sprawdź ofertę, komentarze, oceny i zdjęcia, aby być pewnym dokąd się udajesz. My zdecydowanie polecamy.

Sea Star Beau Rivage – Egipt, Hurghada, Hurghada (od 1 503 zł/os.)

Sea Star Beau Rivage, Egipt / wakacje.pl
Sea Star Beau Rivage, Egipt / wakacje.pl

Kwota 1 503 zł za jedną osobę dorosłą w ofercie do hotelu Sea Star Beau Rivage (z oceną aż 8.2/10 na wakacje.pl) to naszym zdaniem propozycja, którą warto rozważyć jeśli szukasz szybkiego wylotu wakacyjnego. A hotel ten zbiera pochlebne recenzje nie tylko na wakacje.pl, ale również na google (ocena 4.1/5), TripAdvisor (4.5/5), trip.com (4.2/5). W wielu komentarzach powtarza się opinia o tym, że jest to obiekt schludny, zadbany, dobrze zlokalizowany oraz posiadający genialny stosunek ceny do jakości. Według recenzji – nie będziesz również narzekać na wyżywienie i standard pokojów. Nie zabraknie też basenu zewnętrznego, plaży przy obiekcie, możliwości surfingu, kitesurfingu, centrum nurkowego, aerobiku, czy też siłowni.

Pamiętaj, że w trakcie trwania tej oferty temperatury w Hurghadzie mogą rozgrzać Cię do czerwoności. Minimalnie spodziewane są wartości w okolicach 34 °C, maksymalnie w granicach 39 °C. Odpoczniesz więc, opalisz się, a przy tym spędzisz urlop w Egipcie w dobrej jakości, atrakcyjnej cenie i z All Inclusive. Wylot już jutro, a powrót 27.06.2024.

Egipt / Hurghada / Hurghada

Sea Star Beau Rivage

8.2
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

20.06.2024 – 27.06.2024

7 dni

All Inclusive

34 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 006 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 2 740 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 3 749 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 4 873 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute