Ceny Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

Ceny na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych 2025

Przed wyjazdem na Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

4 792,81 zł

Opłaty

1 116,68 zł

Transport

566,19 zł

Jedzenie

3 237,25 zł

Łączny koszt

9 712,93 zł

111.44% drożej niż w PL

Para

Mieszkanie

7 678,14 zł

Opłaty

1 487,40 zł

Transport

949,42 zł

Jedzenie

6 411,02 zł

Łączny koszt

16 525,98 zł

125.51% drożej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

10 563,47 zł

Opłaty

1 525,22 zł

Transport

2 589,31 zł

Jedzenie

8 587,41 zł

Łączny koszt

23 265,41 zł

129.21% drożej niż w PL

Sprawdź ceny na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych dla:

Kalkulator kosztów podróży

Opcje wyjazdu

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty wycieczki w zależności od miesiąca rezerwacji (wiersze) i miesiąca podróży (kolumny). Wszystkie ceny podane są w PLN. Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są traktowane jako rezerwacje na kolejny rok.

Legenda:

  • Cena podane są w PLN za osobę
  • Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są automatycznie traktowane jako rezerwacje na kolejny rok
  • Ceny uwzględniają sezonowe zmiany (wyższe ceny w sezonie letnim)
  • Kolumny oznaczone na pomarańczowo oznaczają sezon turystyczny
  • Komórki oznaczone na zielono pokazują najniższą cenę dla danego miesiąca wyjazdu

Restauracje

Ceny w restauracjach na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych są średnio 151% wyższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

233,55 zł

Dla jednej osoby

197.14% drożej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

113,38 zł

Dla jednej osoby

232.3% drożej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

26,64 zł

Jedna filiżanka

117.29% drożej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

10,46 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

56.12% drożej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

16,63 zł

Jeden kufel

34.76% drożej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

34,27 zł

np. Zestaw w McDonald's

19.57% drożej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych są średnio 138% wyższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

19,38 zł

Jeden bochenek

322.22% drożej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

28,03 zł

Cena za 1kg.

635.7% drożej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

24,45 zł

Opakowanie 1kg.

407.26% drożej niż w PL

Jajka

10 sztuk

22,29 zł

10 sztuk

131.7% drożej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

16,55 zł

Cena za 1kg.

154.62% drożej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

68,77 zł

Cena za 1kg.

101.97% drożej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

9,15 zł

Cena za 1kg.

124.82% drożej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

58,84 zł

Cena za 1kg.

158.52% drożej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

11,08 zł

Jeden karton / butelka

205.23% drożej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

19,26 zł

Jedna paczka

8.69% drożej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

7,87 zł

Butelka 1l.

431.76% drożej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

8,42 zł

Cena za 1kg.

39.64% drożej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

7,45 zł

Butelka 1l.

53.93% drożej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

22,65 zł

Cena za 1kg.

131.12% drożej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

14,68 zł

Cena za 1kg.

347.56% drożej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

51,43 zł

Butelka 0,75l.

92.84% drożej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

10,26 zł

Puszka / butelka 0,5l.

144.87% drożej niż w PL

Transport

Ceny transportu na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych są średnio 137% wyższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

5,04 zł

1l benzyny

17.92% taniej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

6,51 zł

Lokalny transport

58.39% drożej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

210,56 zł

Lokalny transport

92.31% drożej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

161,10 zł

Kurs 10 km.

288.47% drożej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych są średnio 23% niższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

5 860,99 zł

W centrum miasta

145.55% drożej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

3 916,33 zł

Na obrzeżach

107.6% drożej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

9 981,82 zł

W centrum miasta

126.44% drożej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

11 567,65 zł

Na obrzeżach

247.36% drożej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

363,99 zł

W sieci komórkowej

549.75% drożej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

719,19 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

20.51% drożej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

1 115,47 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

21.39% drożej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

680 835,87 zł

Cena za 100 m2

27.21% taniej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

517 997,82 zł

Cena za 50 m2

21.06% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych są średnio 124% wyższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

44,77 zł

1 bilet normalny

71.01% drożej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

63,42 zł

Prosta fryzura

13.19% drożej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

378,12 zł

Miesięczny karnet

182.22% drożej niż w PL
Ceny na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - ceny

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztuje jedzenie na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 35.33 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 10.78 zł, za chleb 19.78 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 116.89 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 476.63 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 151% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 138% wyższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych dla jednej osoby dorosłej wynosi 9712.93 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 16525.98 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 23265.41 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.