Ceny w Izoli 2025
Przed wyjazdem do Izoli warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Izoli. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Izoli i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Izoli
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 069,01 zł
Opłaty
745,82 zł
Transport
517,43 zł
Jedzenie
1 431,16 zł
Łączny koszt
4 763,42 zł
Para
Mieszkanie
3 174,79 zł
Opłaty
1 060,96 zł
Transport
831,37 zł
Jedzenie
2 834,26 zł
Łączny koszt
7 901,38 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
4 280,58 zł
Opłaty
1 079,71 zł
Transport
1 967,51 zł
Jedzenie
3 864,15 zł
Łączny koszt
11 191,95 zł
Sprawdź ceny w Izoli dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Izoli są średnio 8% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
16.48% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
11.99% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
62.56% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
67.76% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
8.02% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
6.56% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Izoli są średnio 11% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
16.12% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
61.15% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
60.17% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
26.51% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
3.38% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
35.77% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
13.02% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
32.38% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
11.57% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
12.75% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
8.11% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.5% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
2.07% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.2% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
31.71% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
30.3% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
1.19% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Izoli są średnio 3% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
8.63% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
73.48% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
9.67% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
33.35% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Izoli są średnio 35% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
4.45% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
2.84% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
2.09% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
27.09% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
100.07% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
2.44% drożej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
1.77% drożej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
44.83% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
22.43% drożej niż w PLUsługi
Ceny usług w Izoli są średnio 10% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
2.6% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
14.1% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
22.53% drożej niż w PL
Izola - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach w Słowenii
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny w Republice Południowej Afryki
Ile kosztuje jedzenie w Izoli?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 31.48 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 11.59 zł, za chleb 5.44 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 39.39 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 186.83 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 8% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 11% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Izoli?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Izoli dla jednej osoby dorosłej wynosi 4763.42 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7901.38 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11191.95 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.