Albania: już od 1 699 zł za osobę w ofercie do 4* Onufri z All Inclusive

Albania: już od 1 699 zł za osobę w ofercie do 4* Onufri z All Inclusive

Stawiasz na niskobudżetowe wakacje i chcesz się zmieścić z wakacjami All Inclusive w niskiej cenie? Mamy zatem coś dla Ciebie. Hotel Onufri na urlop w Albanii w kwocie zaczynającej się już od 1 699 zł za jedną osobę dorosłą.

Onufri – Albania, Riwiera Albańska, Golem (od 1 699 zł/os.)

Onufri, Albania / wakacje.pl
Onufri, Albania / wakacje.pl

Onufri to albański 4 ⭐ hotel zlokalizowany w Golem, a wybrać się do niego możesz już od jutra. Obiekt ten jest nowy, czysty i zdecydowanie warty polecenia. Potwierdzają to również opinie gości, którzy już tutaj byli, a w wielu recenzjach powtarza się informacja o super obsłudze, dobrej jakości noclegowej, smacznym wyżywieniu (w tej propozycji jest to All Inclusive) i niezłej lokalizacji. Ok 500 metrów od obiektu znajdziesz piaszczystą plażę, w bliskiej odległości zlokalizowana jest wypożyczalnia samochodów (dla tych, którzy chcieliby zwiedzać, albo poznawać inne albańskie plaże), 15 km masz do centrum Durres i ok. 40 do centrum Tirany. Dodatkowo na terenie obiektu skorzystasz z basenu zewnętrznego i za dodatkową opłatą ze strefy SPA.

W serwisie Wakacje.pl wspomniany obiekt oceniany jest na 7.2/10 (ilość recenzji: 190), a my uważamy, że stosunek ceny do jakości jest tutaj bardzo dobry. Tym bardziej, że mówimy o okresie wysokiego sezonu wakacyjnego. Pakuj więc walizki, bookuj swój pokój i już jutro wyleć na last minute do Albanii.

Albania / Riwiera Albańska / Golem

Onufri

7.2
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

30.06.2024 – 07.07.2024

7 dni

All Inclusive

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 398 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute