Budżetowy Egipt ☀️🗺️ dla mało wymagających. Z All Incl. od 1 212 zł za os.

Budżetowy Egipt ☀️🗺️ dla mało wymagających. Z All Incl. od 1 212 zł za os.

Sharm Holiday nie jest z pewnością obiektem pełnym luksusów i ekskluzywności. Niemniej jednak czytając opinie na wakacje.pl, można być pewnym, że w proponowanej aktualnie cenie, będziemy zadowoleni z tego co ma do zaoferowania hotel. Dodatkowymi atutami są również: All Inclusive w cenie, zjeżdżalnie, dobra pogoda. Zapraszamy zatem na wakacje w Sharm el Sheikh.

Sharm Holiday – Egipt, Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh (od 1 212 zł/os.)

Sharm Holiday, Egipt / wakacje.pl
Sharm Holiday, Egipt / wakacje.pl

Sharm Holiday, oferując urlop w Egipcie za 1 212 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji artykułu), jest atrakcyjną opcją dla osób poszukujących bardzo przystępnych cenowo wakacji last minute w Egipcie. Ten hotel cieszy się popularnością dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji obok Genena City i Naama Bay, a z udogodnień warto wymienić baseny, wodne zjeżdżalnie, kort tenisowy, spa i dyskotekę.

Obiekt zachwyca codziennie sprzątanymi pokojami, obfitością jedzenia i miłą obsługą. Dodatkowo, posiada dostęp do pięknej plaży Hadaba z rafą koralową. Oczekiwane w okresie trwania wycieczki, temperatury w Sharm powyżej 24°C, sprawią, że bez problemu wypoczniesz w ciepłym, egipskim słońcu. Sharm Holiday ma ocenę 8.0/10 na wakacje.pl. Pobyt zaplanowany jest od 27.02.2024 do 05.03.2024 i jest to bez wątpienia taniutka opcja dla mało wymagających turystów.

Egipt / Sharm el Sheikh / Sharm el Sheikh

Sharm Holiday

8.0
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

27.02.2024 – 05.03.2024

7 dni

All Inclusive

24 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 2 424 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 3 038 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 3 951 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute