Bułgarska oferta ze śniadaniami od 1 629 zł/os. 4-gwiazdkowy hotel z wysokimi ocenami (8.2/10)

Bułgarska oferta ze śniadaniami od 1 629 zł/os. 4-gwiazdkowy hotel z wysokimi ocenami (8.2/10)

Wybierz się do Plamena Palace, czyli bułgarskiego hotelu, który kusi dobrą lokalizacją, ale również tym co oferuje, bo jak na bułgarskie standardy jest tutaj bardzo przyjemnie. I nie jest to wyłącznie nasza opinia, ale potwierdza się to wszystko również w opiniach ludzi, którzy już tam byli. Z oceną 8.2/10 można śmiało napisać, że Plamena Palace to porządne miejsce wypoczynkowe w niskim budżecie.

Plamena Palace – Bułgaria, Słoneczny Brzeg, Primorsko (od 1 629 zł/os,)

Plamena Palace, Bułgaria / wakacje.pl
Plamena Palace, Bułgaria / wakacje.pl

Na wakacje w Słonecznym Brzegu ze śniadaniami zapraszamy do Plamena Palace – hotelu w standardzie 4 gwiazdek. Czym zatem kusi najbardziej? Przede wszystkim swoim położeniem, bowiem rzut kamieniem dzieli Cię od morza i plaży, a niedaleko jest stąd również do centrum z dużą ilością atrakcji. Na terenie obiektu dostępny jest również basen zewnętrzny, są mini zjeżdżalnie i brodzik dla maluchów, a jeśli to za mało – masz zaledwie 800 metrów do aquaparku. Hotel jest również czysty, pracuje tutaj miła, profesjonalna obsługa, a posiłki które serwują w obiekcie są smaczne i na wysokim poziomie. Pamiętaj jednak, że oferta obejmuje tylko śniadania, więc obiady i kolacje trzeba zorganizować we własnym zakresie, ale możliwości pod tym względem jest sporo. W zasięgu kilku kroków znajdziesz knajpki, bary, restauracje, które zaoferują możliwość skosztowania typowo lokalnych smaków.

Osobiście uważamy, że oferta przygotowana przez operatora Itaka jest na dobrym poziomie, spełnia wszystkie wakacyjne wymagania i jest atrakcyjna pod względem cenowym. W tym momencie ciężko znaleźć tańszą opcję wyjazdową, która zagwarantuje podobny standard. W propozycji wylot zaplanowano na dzień 28.06.2024 i powrót na 06.07.2024.

Bułgaria / Słoneczny Brzeg / Primorsko

Plamena Palace

8.2
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

28.06.2024 – 06.07.2024

7 dni

Śniadania (BB)

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 258 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 258 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute