Oferty znajdujące się na stronie są ofertami sponsorowanymi, a wyszukiwarki ofert dostarczone są przez wakacje.pl

Ceny Gwadelupa

Ceny w Gwadelupie 2025

Przed wyjazdem do Gwadelupy warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Gwadelupie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Gwadelupie i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia w Gwadelupie

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

2 610,82 zł

Opłaty

424,44 zł

Transport

761,37 zł

Jedzenie

2 520,10 zł

Łączny koszt

6 316,73 zł

28.32% drożej niż w PL

Para

Mieszkanie

3 821,28 zł

Opłaty

534,15 zł

Transport

1 223,91 zł

Jedzenie

4 990,79 zł

Łączny koszt

10 570,13 zł

33.99% drożej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

5 031,73 zł

Opłaty

540,60 zł

Transport

2 886,40 zł

Jedzenie

6 620,31 zł

Łączny koszt

15 079,04 zł

37.64% drożej niż w PL

Kalkulator kosztów podróży

Opcje wyjazdu

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty wycieczki w zależności od miesiąca rezerwacji (wiersze) i miesiąca podróży (kolumny). Wszystkie ceny podane są w PLN. Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są traktowane jako rezerwacje na kolejny rok.

Legenda:

  • Cena podane są w PLN za osobę
  • Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są automatycznie traktowane jako rezerwacje na kolejny rok
  • Ceny uwzględniają sezonowe zmiany (wyższe ceny w sezonie letnim)
  • Kolumny oznaczone na pomarańczowo oznaczają sezon turystyczny
  • Komórki oznaczone na zielono pokazują najniższą cenę dla danego miesiąca wyjazdu

Restauracje

Ceny w restauracjach w Gwadelupie są średnio 65% wyższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

125,40 zł

Dla jednej osoby

44.89% drożej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

79,76 zł

Dla jednej osoby

112.35% drożej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

17,74 zł

Jedna filiżanka

35.52% drożej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

8,84 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

22.27% drożej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

27,00 zł

Jeden kufel

104.08% drożej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

52,58 zł

np. Zestaw w McDonald's

71.1% drożej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych w Gwadelupie są średnio 92% wyższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

6,43 zł

Jeden bochenek

32.85% drożej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

13,84 zł

Cena za 1kg.

232.69% drożej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

12,89 zł

Opakowanie 1kg.

138.26% drożej niż w PL

Jajka

10 sztuk

12,00 zł

10 sztuk

17.07% drożej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

11,28 zł

Cena za 1kg.

66.13% drożej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

73,74 zł

Cena za 1kg.

110.39% drożej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

8,57 zł

Cena za 1kg.

108.01% drożej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

66,67 zł

Cena za 1kg.

169.16% drożej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

6,25 zł

Jeden karton / butelka

61.5% drożej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

45,43 zł

Jedna paczka

136.12% drożej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

1,94 zł

Butelka 1l.

18.29% drożej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

5,71 zł

Cena za 1kg.

10.22% taniej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

8,28 zł

Butelka 1l.

49.73% drożej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

22,23 zł

Cena za 1kg.

103.01% drożej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

8,68 zł

Cena za 1kg.

139.78% drożej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

33,46 zł

Butelka 0,75l.

19.2% drożej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

7,49 zł

Puszka / butelka 0,5l.

65.71% drożej niż w PL

Transport

Ceny transportu w Gwadelupie są średnio 76% wyższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

8,23 zł

1l benzyny

26.42% drożej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

6,56 zł

Lokalny transport

50.8% drożej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

193,71 zł

Lokalny transport

62.93% drożej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

102,22 zł

Kurs 10 km.

122.02% drożej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w w Gwadelupie są średnio 12% wyższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

2 817,25 zł

W centrum miasta

9.98% drożej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

2 508,82 zł

Na obrzeżach

23.75% drożej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

5 021,41 zł

W centrum miasta

5.2% drożej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

5 243,32 zł

Na obrzeżach

44.01% drożej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

198,88 zł

W sieci komórkowej

232.97% drożej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

212,83 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

65.61% taniej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

325,50 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

65.79% taniej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

1 401 877,62 zł

Cena za 100 m2

37.24% drożej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

553 483,11 zł

Cena za 50 m2

21.96% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług w Gwadelupie są średnio 16% wyższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

41,50 zł

1 bilet normalny

47.01% drożej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

90,51 zł

Prosta fryzura

56.78% drożej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

136,91 zł

Miesięczny karnet

5.7% taniej niż w PL
Ceny w Gwadelupie

Gwadelupa - ceny

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztuje jedzenie w Gwadelupie?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 54.21 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 9.11 zł, za chleb 6.56 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 82.23 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 255.92 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 65% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 92% wyższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie w Gwadelupie?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Gwadelupie dla jednej osoby dorosłej wynosi 6316.73 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 10570.13 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 15079.04 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.