Ceny na Malediwach 2023
Przed wyjazdem na Malediwy warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Malediwach. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Malediwach i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Malediwach
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 905,13 zł
Opłaty
802,08 zł
Transport
389,55 zł
Jedzenie
1 368,66 zł
Łączny koszt
5 465,42 zł
Para
Mieszkanie
4 978,06 zł
Opłaty
1 016,47 zł
Transport
632,43 zł
Jedzenie
2 710,48 zł
Łączny koszt
9 337,44 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
7 051,00 zł
Opłaty
1 027,01 zł
Transport
1 536,49 zł
Jedzenie
3 610,22 zł
Łączny koszt
13 224,72 zł
Sprawdź ceny na Malediwach dla:
Wakacje na Malediwach - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Malediwach.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
35 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
39 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
36 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Malediwy / Male Atol / Rannalhi
Adaaran Club Rannalhi
samolotem
15.05.2023 - 23.05.2023
7 dni
All Inclusive
28 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Malediwy / Ari Atol / Thelu Veliga
Drift Thelu Veliga Retreat
samolotem
13.04.2023 - 20.04.2023
7 dni
All Inclusive
0 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Malediwach dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 7977.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 17237.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Malediwach (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 10734.80 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach na Malediwach są średnio 6% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
7.95% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
11.53% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
1.12% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
3.66% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
26.34% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
63.02% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Malediwach są średnio 46% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
84.64% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
259.44% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
17.36% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
38.44% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
122.74% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
35.35% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
43.69% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
19.59% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
137.06% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
59.94% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
2.8% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
142.33% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
38.82% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
29.24% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
66.67% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
55.27% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
135.73% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Malediwach są średnio 17% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
38.13% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
11.08% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
13.88% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
126.12% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Malediwach są średnio 4% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
67.83% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
42.65% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
119.18% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
125.15% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
565.87% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
17.14% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
17.62% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
5.01% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
4.62% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług na Malediwach są średnio 116% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
37.31% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
42.86% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
177.32% drożej niż w PLMalediwy - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Malediwach?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Malediwach wynosi 10734.80 zł.
Ile kosztuje jedzenie na Malediwach?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 40.13 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 5.55 zł, za chleb 7.23 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 24.99 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 118.7 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 6% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 46% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Malediwach?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Malediwach dla jednej osoby dorosłej wynosi 5465.42 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 9337.44 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 13224.72 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.