Ceny Gwinea

Ceny w Gwinei 2024

Przed wyjazdem do Gwinei warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Gwinei. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Gwinei i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia w Gwinei

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

1 701,84 zł

Opłaty

603,43 zł

Transport

427,33 zł

Jedzenie

1 420,07 zł

Łączny koszt

4 152,67 zł

10.18% taniej niż w PL

Para

Mieszkanie

3 583,12 zł

Opłaty

732,40 zł

Transport

675,35 zł

Jedzenie

2 812,30 zł

Łączny koszt

7 803,17 zł

6.28% drożej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

5 464,41 zł

Opłaty

743,83 zł

Transport

1 479,39 zł

Jedzenie

3 761,70 zł

Łączny koszt

11 449,33 zł

12.86% drożej niż w PL

Restauracje

Ceny w restauracjach w Gwinei są średnio 11% niższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

59,91 zł

Dla jednej osoby

21.12% taniej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

23,53 zł

Dla jednej osoby

27.89% taniej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

9,84 zł

Jedna filiżanka

17.03% taniej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

5,28 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

21.08% taniej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

10,25 zł

Jeden kufel

17.34% taniej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

39,02 zł

np. Zestaw w McDonald's

39.36% drożej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych w Gwinei są średnio 43% wyższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

3,02 zł

Jeden bochenek

31.52% taniej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

12,02 zł

Cena za 1kg.

233.89% drożej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

3,09 zł

Opakowanie 1kg.

40.58% taniej niż w PL

Jajka

10 sztuk

7,36 zł

10 sztuk

23.01% taniej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

6,05 zł

Cena za 1kg.

8.33% taniej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

70,10 zł

Cena za 1kg.

105.81% drożej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

6,38 zł

Cena za 1kg.

39.91% drożej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

33,22 zł

Cena za 1kg.

38.3% drożej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

8,69 zł

Jeden karton / butelka

141.39% drożej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

11,67 zł

Jedna paczka

33.81% taniej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

2,11 zł

Butelka 1l.

31.88% drożej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

9,39 zł

Cena za 1kg.

57.82% drożej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

4,33 zł

Butelka 1l.

2.7% taniej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

7,93 zł

Cena za 1kg.

21.95% taniej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

6,37 zł

Cena za 1kg.

104.82% drożej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

46,72 zł

Butelka 0,75l.

72.14% drożej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

4,26 zł

Puszka / butelka 0,5l.

7.85% drożej niż w PL

Transport

Ceny transportu w Gwinei są średnio 3% niższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

4,94 zł

1l benzyny

24.92% taniej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

1,38 zł

Lokalny transport

66.99% taniej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

105,13 zł

Lokalny transport

5.88% taniej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

44,92 zł

Kurs 10 km.

11.71% drożej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w w Gwinei są średnio 85% niższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

2 240,75 zł

W centrum miasta

9.13% taniej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

1 231,00 zł

Na obrzeżach

36.78% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

7 426,23 zł

W centrum miasta

65.41% drożej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

3 721,16 zł

Na obrzeżach

6.57% drożej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

335,13 zł

W sieci komórkowej

508.33% drożej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

250,20 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

56.4% taniej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

386,39 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

56.28% taniej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

155 011,23 zł

Cena za 100 m2

84.19% taniej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

71 808,51 zł

Cena za 50 m2

89.61% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług w Gwinei są średnio 44% wyższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

15,57 zł

1 bilet normalny

40.78% taniej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

28,44 zł

Prosta fryzura

20.4% taniej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

235,33 zł

Miesięczny karnet

78.35% drożej niż w PL
Ceny w Gwinei

Gwinea - ceny

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztuje jedzenie w Gwinei?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 40.23 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 5.44 zł, za chleb 3.08 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 24.26 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 122.26 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 11% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 43% wyższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie w Gwinei?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Gwinei dla jednej osoby dorosłej wynosi 4152.67 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7803.17 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11449.33 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.