Ceny na Jamajce 2025
Przed wyjazdem na Jamajkę warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Jamajce. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Jamajce i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Jamajce
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
1 875,40 zł
Opłaty
556,82 zł
Transport
512,05 zł
Jedzenie
1 766,98 zł
Łączny koszt
4 711,25 zł
Para
Mieszkanie
3 255,85 zł
Opłaty
739,53 zł
Transport
844,07 zł
Jedzenie
3 499,31 zł
Łączny koszt
8 338,76 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
4 636,30 zł
Opłaty
748,23 zł
Transport
2 165,94 zł
Jedzenie
4 707,68 zł
Łączny koszt
12 258,15 zł
Sprawdź ceny na Jamajce dla:
Wakacje na Jamajce - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Jamajce.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
131 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
146 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
42 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Jamajka / Montego Bay / Montego Bay
Riu Reggae
własny
23.06.2025 - 30.06.2025
7 dni
All Inclusive
28 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Jamajka / Montego Bay / Montego Bay
Breathless Montego Bay Resort & Spa
samolotem
10.09.2025 - 18.09.2025
7 dni
All Inclusive
28 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Jamajce dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 3759.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 22554.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Jamajce (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 9919.33 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach na Jamajce są średnio 18% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
58.59% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
25.73% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
17.88% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
32.58% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
27.54% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
3.87% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Jamajce są średnio 60% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
144.1% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
425.12% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
16.73% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
15.6% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
110.07% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
23.03% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
75.47% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.79% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
250.26% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
75.51% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
156.05% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
82.52% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
21.22% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
2.32% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
157.1% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
72.92% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
131.22% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Jamajce są średnio 87% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
23.22% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
24.02% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
58.03% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
194.46% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Jamajce są średnio 19% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
2.9% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
30.33% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
29.36% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
1.62% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
214.64% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
43.62% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
44.2% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
14.83% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
25.85% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług na Jamajce są średnio 60% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
70.01% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
39.86% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
100.94% drożej niż w PL
Jamajka - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach na Jamajce
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Jamajce?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Jamajce wynosi 9919.33 zł.
Ile kosztuje jedzenie na Jamajce?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 29.93 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 4.91 zł, za chleb 12.03 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 27.53 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 267.97 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 18% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 60% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Jamajce?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Jamajce dla jednej osoby dorosłej wynosi 4711.25 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 8338.76 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 12258.15 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.