Ceny na Jamajce 2023
Przed wyjazdem na Jamajkę warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Jamajce. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Jamajce i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Jamajce
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
1 502,71 zł
Opłaty
512,62 zł
Transport
556,68 zł
Jedzenie
1 657,15 zł
Łączny koszt
4 229,16 zł
Para
Mieszkanie
2 588,92 zł
Opłaty
680,46 zł
Transport
911,69 zł
Jedzenie
3 281,81 zł
Łączny koszt
7 462,88 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
3 675,13 zł
Opłaty
689,56 zł
Transport
2 280,97 zł
Jedzenie
4 394,28 zł
Łączny koszt
11 039,94 zł
Sprawdź ceny na Jamajce dla:
Wakacje na Jamajce - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Jamajce.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
142 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
148 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
41 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Jamajka / Montego Bay / Montego Bay
Holiday Inn Resort (Montego Bay)
samolotem
30.11.2023 - 08.12.2023
7 dni
All Inclusive
27 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)
Jamajka / Ocho Rios / Ocho Rios
Jamaica Inn
samolotem
22.11.2023 - 30.11.2023
7 dni
All Inclusive
27 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Jamajce dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 7684.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 28904.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Jamajce (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 13754.42 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach na Jamajce są średnio 0% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
18.47% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
29.4% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
14.98% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
27.58% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
17.74% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
12.06% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Jamajce są średnio 58% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
122.71% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
423.27% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
4.37% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
4.39% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
75.29% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
41.27% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
113.41% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
1.23% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
214% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
74.85% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
78.36% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
73.35% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
8.13% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
14.42% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
219.82% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
64.52% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
113.7% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Jamajce są średnio 73% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
27.13% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
17.39% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
33.94% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
217.22% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Jamajce są średnio 24% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
27.11% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
40.72% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
4.7% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
19.09% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
171.91% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
42.68% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
43.46% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
19.95% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
30.54% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług na Jamajce są średnio 60% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
22.98% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
2.57% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
85.2% drożej niż w PLJamajka - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach na Jamajce
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny na Wyspach Zielonego Przylądka
Ile kosztują wakacje na Jamajce?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Jamajce wynosi 13754.42 zł.
Ile kosztuje jedzenie na Jamajce?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 26.09 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 4.71 zł, za chleb 10.91 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 25.05 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 190.16 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 0% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 58% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Jamajce?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Jamajce dla jednej osoby dorosłej wynosi 4229.16 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7462.88 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11039.94 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.