Ceny w Paragwaju 2025
Przed wyjazdem do Paragwaju warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Paragwaju. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Paragwaju i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Paragwaju
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
927,93 zł
Opłaty
146,24 zł
Transport
314,37 zł
Jedzenie
715,54 zł
Łączny koszt
2 104,08 zł
Para
Mieszkanie
1 309,30 zł
Opłaty
189,30 zł
Transport
506,28 zł
Jedzenie
1 417,05 zł
Łączny koszt
3 421,93 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
1 690,68 zł
Opłaty
192,27 zł
Transport
1 211,23 zł
Jedzenie
1 957,40 zł
Łączny koszt
5 051,58 zł
Sprawdź ceny w Paragwaju dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Paragwaju są średnio 54% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
56.5% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
55.01% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
45.41% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
51.95% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
65.04% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
46.98% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Paragwaju są średnio 38% niższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
49.02% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
70.98% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
48.02% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
49.22% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
47.68% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
30.71% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
19.26% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
50.95% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
16.34% taniej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
73.61% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
23.81% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
56.83% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
21.83% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
52.21% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
6.75% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
25.19% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
36.45% taniej niż w PLTransport
Ceny transportu w Paragwaju są średnio 3% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
44.75% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
53.79% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
6.55% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
20.39% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Paragwaju są średnio 66% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
52.16% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
59.65% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
50.78% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
61.02% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
4.68% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
85.93% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
85.98% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
69.07% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
63.43% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Paragwaju są średnio 43% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
38.84% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
58.31% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
38.64% taniej niż w PL
Paragwaj - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie w Paragwaju?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 15.59 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 3.3 zł, za chleb 2.38 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 15.74 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 69.41 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 54% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 38% niższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Paragwaju?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Paragwaju dla jednej osoby dorosłej wynosi 2104.08 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 3421.93 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 5051.58 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.