Oferty znajdujące się na stronie są ofertami sponsorowanymi, a wyszukiwarki ofert dostarczone są przez wakacje.pl

Ceny Urugwaj

Ceny w Urugwaju 2025

Przed wyjazdem do Urugwaju warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Urugwaju. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Urugwaju i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia w Urugwaju

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

1 724,24 zł

Opłaty

501,83 zł

Transport

632,22 zł

Jedzenie

1 842,12 zł

Łączny koszt

4 700,41 zł

4.51% taniej niż w PL

Para

Mieszkanie

2 458,27 zł

Opłaty

674,98 zł

Transport

1 023,17 zł

Jedzenie

3 648,12 zł

Łączny koszt

7 804,54 zł

1.06% taniej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

3 192,30 zł

Opłaty

686,06 zł

Transport

2 476,11 zł

Jedzenie

4 921,80 zł

Łączny koszt

11 276,27 zł

2.93% drożej niż w PL

Kalkulator kosztów podróży

Opcje wyjazdu

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty wycieczki w zależności od miesiąca rezerwacji (wiersze) i miesiąca podróży (kolumny). Wszystkie ceny podane są w PLN. Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są traktowane jako rezerwacje na kolejny rok.

Legenda:

  • Cena podane są w PLN za osobę
  • Rezerwacje na wcześniejsze miesiące są automatycznie traktowane jako rezerwacje na kolejny rok
  • Ceny uwzględniają sezonowe zmiany (wyższe ceny w sezonie letnim)
  • Kolumny oznaczone na pomarańczowo oznaczają sezon turystyczny
  • Komórki oznaczone na zielono pokazują najniższą cenę dla danego miesiąca wyjazdu

Restauracje

Ceny w restauracjach w Urugwaju są średnio 16% wyższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

83,33 zł

Dla jednej osoby

3.72% taniej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

54,63 zł

Dla jednej osoby

45.45% drożej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

15,97 zł

Jedna filiżanka

22% drożej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

8,07 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

11.62% drożej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

14,20 zł

Jeden kufel

7.33% drożej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

42,65 zł

np. Zestaw w McDonald's

38.79% drożej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych w Urugwaju są średnio 35% wyższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

8,41 zł

Jeden bochenek

73.76% drożej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

9,29 zł

Cena za 1kg.

123.32% drożej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

6,01 zł

Opakowanie 1kg.

11.09% drożej niż w PL

Jajka

10 sztuk

13,63 zł

10 sztuk

32.98% drożej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

5,11 zł

Cena za 1kg.

24.74% taniej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

52,85 zł

Cena za 1kg.

50.78% drożej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

6,95 zł

Cena za 1kg.

68.69% drożej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

38,17 zł

Cena za 1kg.

54.1% drożej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

4,23 zł

Jeden karton / butelka

9.3% drożej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

18,12 zł

Jedna paczka

5.82% taniej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

4,07 zł

Butelka 1l.

148.17% drożej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

8,87 zł

Cena za 1kg.

39.47% drożej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

7,47 zł

Butelka 1l.

35.08% drożej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

11,07 zł

Cena za 1kg.

1.1% drożej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

7,12 zł

Cena za 1kg.

96.69% drożej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

33,20 zł

Butelka 0,75l.

18.28% drożej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

8,26 zł

Puszka / butelka 0,5l.

82.74% drożej niż w PL

Transport

Ceny transportu w Urugwaju są średnio 73% wyższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

6,65 zł

1l benzyny

2.15% drożej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

4,72 zł

Lokalny transport

8.51% drożej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

195,86 zł

Lokalny transport

64.74% drożej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

97,52 zł

Kurs 10 km.

111.82% drożej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w w Urugwaju są średnio 7% niższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

2 023,73 zł

W centrum miasta

20.99% taniej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

1 493,71 zł

Na obrzeżach

26.32% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

3 984,47 zł

W centrum miasta

16.52% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

2 527,82 zł

Na obrzeżach

30.57% taniej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

150,86 zł

W sieci komórkowej

152.57% drożej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

335,91 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

45.72% taniej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

514,61 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

45.91% taniej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

1 027 434,87 zł

Cena za 100 m2

0.58% drożej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

578 024,82 zł

Cena za 50 m2

18.5% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług w Urugwaju są średnio 6% wyższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

33,27 zł

1 bilet normalny

17.85% drożej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

41,47 zł

Prosta fryzura

28.17% taniej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

172,35 zł

Miesięczny karnet

18.71% drożej niż w PL
Ceny w Urugwaju

Urugwaj - ceny

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztuje jedzenie w Urugwaju?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 43.97 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 8.32 zł, za chleb 8.58 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 56.32 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 170.06 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 16% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 35% wyższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie w Urugwaju?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Urugwaju dla jednej osoby dorosłej wynosi 4700.41 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7804.54 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 11276.27 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.