Do wyrwania 🥹 genialna oferta na Turcję na drugą połowę kwietnia 🏖️ Już od 1 839 zł/os.

Do wyrwania 🥹 genialna oferta na Turcję na drugą połowę kwietnia 🏖️ Już od 1 839 zł/os.

Dlaczego wypoczynek w hotelu Fame Residence Goynuk określiliśmy w tytule jako genialny wybór? Jest kilka powodów, które mówią nam, że miejsce to będzie spełniało wszelkie turystyczne kryteria. Po pierwsze wysokie oceny nie biorą się znikąd i oznaczają, że ci, którzy byli tu wcześniej – wrócili zadowoleni. Po drugie pogoda w Goynuk rozkręca się na dobre i już teraz obserwujemy temperatury mocno przekraczające barierę 20, a nawet 25 stopni (zatem w okresie trwania oferty powinno być jeszcze cieplej). Po trzecie cudowny klimat z pięknymi widokami i oferowany w zakresie tej oferty – pakiet wyżywieniowy All Inclusive. Całości dopełnia dobra (naszym zdaniem) cena. Jest dużo taniej niż w innych częściach globu, a przy tym mamy wyjątkowo jakościowy standard.

Fame Residence Goynuk – Turcja, Riwiera Turecka, Goynuk (od 1 839 zł/os.)

Fame Residence Goynuk, Turcja / wakacje.pl
Fame Residence Goynuk, Turcja / wakacje.pl

Zaplanuj drugą połowę kwietnia, zapisując w swoim kalendarzu wakacje w Turcji. Jesteśmy zdania, że propozycja do hotelu Fame Residence Goynuk stoi na wysokim poziomie i cena 1 839 zł od osoby (cena aktualna w momencie pisania artykułu) za urlop w tym hotelu jest opcją, z której warto skorzystać.

Hotel Fame Residence Goynuk proponuje nam przede wszystkim All Inclusive, ale poza wyżywieniem czeka na nas jeszcze sporo atrakcji. 2 baseny, położenie zaraz przy plaży, centrum fitness, spa, możliwość korzystania z udogodnień sportowych, a przy tym również animacje dla dzieci i dorosłych. Ciężko będzie się nudzić w obiekcie, który oferuje tak wiele. Kolejnym dużym plusem są cudowne widoki, zadbane otoczenie całego obiektu, wysoka jakość obsługi i wiele więcej. Przeczytaj komentarze, sprawdzając ofertę i przekonaj się, że turyści uwielbiają Fame Residence Goynuk. Decydując się na wykupienie tej wycieczki, wylecisz w dniu 16.04.2024, i powrócisz 23.04.2024, spędzając fantastyczny tydzień podczas wakacji All Inclusive w Turcji.

Turcja / Riwiera Turecka / Goynuk

Fame Residence Goynuk

9.3
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

16.04.2024 – 23.04.2024

7 dni

All Inclusive

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 678 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 437 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 6 216 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute