Idealny, egipski hotel na rozpoczynające się ferie 💎🐫 Od 2 007 zł/os.

Idealny, egipski hotel na rozpoczynające się ferie 💎🐫 Od 2 007 zł/os.

Jeśli właśnie teraz zaczynają się ferie w Twoim regionie i chcesz zabrać rodzinę na ciepłe, słoneczne wakacje, to Tamra Beach Hotel będzie super miejscem na wypoczynek w Egipcie. A dodatkowo zachęcająca jest cena. Trzeba też pamiętać, że okresy feriowe windują ceny i ciężko znaleźć tańsze, ale o podobnym standardzie propozycje. Atutem jest też pogoda. Możesz sprawdzić na naszej stronie, że temperatury w Sharm w tym okresie powinny gwarantować minimum 21 stopni.

Tamra Beach Hotel – Egipt, Sharm el Sheikh, Nabq Bay (od 2 007 zł/os.)

Tamra Beach Hotel, Egipt / wakacje.pl
Tamra Beach Hotel, Egipt / wakacje.pl

Jeżeli szukasz idealnego miejsca na relaksujące wakacje w okresie ferii zimowych, to Tamra Beach Hotel w Egipcie będzie doskonałym wyborem. Ten uroczy ośrodek posiada wysoką ocenę 9.2/10 na wakacje.pl. Już teraz od 2 007 zł za osobę, możesz spędzić w nim niezapomniany 7-dniowy urlop w Sharm, korzystając z oferty od Coral Travel.

Tamra Beach Hotel wyróżnia się przestronnymi, czystymi pokojami, oferując również baseny z różnorodnymi animacjami oraz wyśmienite jedzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. To idealne miejsce dla rodzin oraz osób szukających aktywnego wypoczynku, a także dla tych, którzy pragną po prostu odpocząć i cieszyć się słońcem na pięknej plaży. Animatorzy hotelowi dbają o to, by każdy dzień był pełen radości i zabawy.

Dodatkowym atutem hotelu jest jego lokalizacja przy jednej z plaż, a przecież bliskość morza to zazwyczaj gwarancja udanego wypoczynku. Ponadto, hotel jest chwalony za profesjonalną i miłą obsługę, która sprawi, że poczujesz się tu jak w domu.

Egipt / Sharm el Sheikh / Nabq Bay

Tamra Beach Hotel

9.2
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

13.01.2024 – 21.01.2024

7 dni

All Inclusive

22 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 4 015 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 633 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 5 195 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 7 139 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute