Jeszcze dzisiaj do Sharm el Sheikh ✈️🏖️ Tani laścik z All Incl. Od 1 789 zł/os.

Jeszcze dzisiaj do Sharm el Sheikh ✈️🏖️ Tani laścik z All Incl. Od 1 789 zł/os.

W końcu mamy okazję przedstawić Wam hotel dobrej jakości i w niskiej cenie. Ostatnio znalezienie takiej oferty graniczyło z cudem. Jedynym „haczykiem” jest to, że samolot w ramach tej propozycji, startuje już dzisiaj. Dlatego nie ma co się zastanawiać i warto skorzystać z takiej okazji. Wybierz dobrze oceniany hotel Tamra Beach Hotel na typowe, tanie last minute Egipt.

Tamra Beach Hotel – Egipt, Sharm el Sheikh, Nabq Bay (od 1 789 zł/os.)

Tamra Beach Hotel, Egipt / wakacje.pl
Tamra Beach Hotel, Egipt / wakacje.pl

Tamra Beach Hotel, z oceną 9.2/10, to znakomita opcja w formule All Inclusive w Egipcie, zapewniająca 4-gwiazdkowy komfort. Coral Travel organizuje wyjazd od 17 do 25 lutego 2024 roku. Ten hotel szczyci się wysoką jakością usług, w tym doskonałym jedzeniem ocenianym bardzo wysoko przez turystów. Pomimo dominującej włoskiej i rosyjskiej klienteli, co wpływa na menu, każdy znajdzie coś dla siebie, od makaronów po pizze, nie rezygnując przy tym z innych smaków.

Obiekt posiada obszerny teren z prywatną plażą i rafą koralową, a także kilka basenów, w tym jeden podgrzewany. Goście chwalą jego zadbany teren, różnorodną roślinność i czystość. Animatorzy zapewniają świetną atmosferę od rana do nocy. Plaża z łatwym dostępem i morze znajdują się tuż przy obiekcie, a na terenie hotelu znajdziemy również sklepy z niezbędnymi artykułami.

W tej ofercie, za 7 dni wakacji w Egipcie, zapłacimy tylko 1 789 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji wpisu). Jest to zatem idealna okazja, żeby wybrać się na tanie wakacje w Sharm el Sheikh.

Egipt / Sharm el Sheikh / Nabq Bay

Tamra Beach Hotel

9.2
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

17.02.2024 – 25.02.2024

7 dni

All Inclusive

21 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 578 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 180 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute