Kapitalny, meksykański last z wylotem jutro 🪅🏖️ Od 4 229 zł + All Inclusive

Kapitalny, meksykański last z wylotem jutro 🪅🏖️ Od 4 229 zł + All Inclusive

Wysokie temperatury na Jukatanie, hotel z genialnymi ocenami, piękne widoki, cudowne plaże, masa udogodnień i wiele, wiele więcej. To tylko niektóre z atutów wylotu na wakacje w Meksyku w ramach oferty do hotelu Barcelo Maya Beach Resort. O wszystkich plusach propozycji warto poczytać więcej na wakacje.pl. No i warto pamiętać, że wylot planowany jest na jutrzejszy poranek. Więc pakujmy się, bookujmy ofertę i startujmy na lasta.

Barcelo Maya Beach Resort – Meksyk, Jukatan, Puerto Aventuras (od 4 229 zł/os.)

Barcelo Maya Beach Resort, Meksyk / wakacje.pl
Barcelo Maya Beach Resort, Meksyk / wakacje.pl

Barcelo Maya Beach Resort w Meksyku, oceniany na 9.6, jest doskonałym miejscem na 7-dniowy urlop z biurem podróży Rainbow. Ten 5-gwiazdkowy ośrodek usytuowany jest blisko Puerto Aventuras, z łatwym dostępem do sklepów, restauracji i barów, a także niedaleko Playa del Carmen i Cancun. Ośrodek znajduje się przy pięknej, 2-kilometrowej plaży z białym piaskiem i rafą koralową. Perfekcyjne miejsce na aktywności na świeżym powietrzu.

Barcelo Maya Beach Resort to ogromna wioska wakacyjna z czterema hotelami, gdzie goście mają dostęp do szerokiej infrastruktury rekreacyjnej i sportowej. Do dyspozycji mamy: 12 restauracji, 14 barów, 4 baseny, w tym jeden ze zjeżdżalniami dla dzieci, oraz liczne atrakcje takie jak np. delfinarium. Resort jest polecany dla rodzin z dziećmi, oferując jednocześnie strefę tylko dla dorosłych. Wyróżnia się bogatym wyżywieniem, wysokim standardem usług, czystością oraz piękną i zadbana plażą. Wyjazd z biurem Rainbow w formule All Inclusive, z wylotem z Katowic, zaplanowany jest na 25.01.2024.

Meksyk / Jukatan / Puerto Aventuras

Barcelo Maya Beach Resort

9.6
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

25.01.2024 – 02.02.2024

7 dni

All Inclusive

30 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 8 458 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 8 458 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 12 059 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 15 660 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute