Luksusowy Dubaj i hotel z basenem na dachu! 🌴🏖️ Od 3 498 zł/os.

Luksusowy Dubaj i hotel z basenem na dachu! 🌴🏖️ Od 3 498 zł/os.

Co jak co, ale wakacje w Dubaju zawsze kojarzą się z najwyższą formą standardów i często wybierają się w tym kierunku turyści, którzy lubią łączyć luksus z ekstremalnymi przygodami na pustyniach, czy też ze zwiedzaniem ważnych miejsc w Emiratach Arabskich. My tym razem polecamy na styczniowy wypad, hotel Form Dubai. Zapraszamy do zapoznania się z opisem oferty.

Form Dubai – Emiraty Arabskie, Dubaj, Dubaj (od 3 498 zł/os.)

Form Dubai, Emiraty Arabskie / wakacje.pl
Form Dubai, Emiraty Arabskie / wakacje.pl

Za 3 498 zł (cena aktualna w momencie publikacji artykułu) możemy spędzić 7 dni w hotelu Form Dubai, ocenianym na 8.8 przez klientów Wakacje PL. Wyjazd zaplanowany jest na 10.01.2024, a powrót na 17.01.2024. Ten nowoczesny hotel należy do stowarzyszenia Design Hotels i znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 3 minuty od metra. Charakteryzuje się innowacyjną architekturą, kameralną atmosferą i oryginalnym stylem.

Goście chwalą hotel za wysoki standard, czystość i miłą obsługę. Pokoje są przestronne i codziennie sprzątane, a na dachu znajduje się basen. Śniadania są smaczne, chociaż czasem brakuje miejsca w restauracji. Na szczęście można zjeść na zewnątrz. Obiadokolacje są urozmaicone, jednak codziennie podobne. Hotel jest dogodnie położony blisko metra, sklepów i aptek.

W wybranym terminie można oczekiwać temperatury w Dubaju w okolicach 24 stopni. Oferta obejmuje śniadania i obiadokolacje (HB) i jest organizowana przez firmę Best Reisen. Ogólnie, hotel Form Dubai oferuje świetny stosunek jakości do ceny i jest godny polecenia.

Emiraty Arabskie / Dubaj / Dubaj

Form Dubai

8.8
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

10.01.2024 – 17.01.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

24 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 6 996 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 6 996 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 8 984 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 10 938 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute