Mega cena 🤑🏖️ Zanzibarski hotel z wysoką oceną i All Inclusive od 3 329 zł

Mega cena 🤑🏖️ Zanzibarski hotel z wysoką oceną i All Inclusive od 3 329 zł

Na tropikalne wakacje na Zanzibarze, możemy się wybrać już za kilka dni i to w cenie, która musi robić wrażenie, jak na regularne ceny na Zanzibarze. Ponadto hotel Palumboreef Beach Resort to miejsce, które turyści zachwalają i świadczy o tym ogólna średnia ocena na wakacje.pl. My polecamy przyjrzeć się dokładnie tej propozycji.

Palumboreef Beach Resort – Tanzania, Zanzibar (od 3 329 zł)

Palumboreef Beach Resort, Tanzania / wakacje.pl
Palumboreef Beach Resort, Tanzania / wakacje.pl

Palumboreef Beach Resort na Zanzibarze, z oceną 8.6 na wakacje.pl, oferuje 7-dniowy wypoczynek z Itaką. Resort, położony przy plaży z białym piaskiem i turkusowymi wodami, jest idealny dla szukających spokoju wśród egzotycznej przyrody. Utrzymany w zanzibarskim stylu, zapewnia przytulne pokoje z lokalnym designem. Goście mają do dyspozycji restauracje z różnorodną kuchnią, bary z kolorowymi koktajlami oraz basen w otoczeniu tropikalnego ogrodu. Dla aktywnych dostępna jest siłownia i siatkówka plażowa, a dla pragnących relaksu – masaże i zabiegi w spa. Obsługa, z indywidualnym podejściem, dba o komfort gości.

Resort, choć starszy, jest zadbany, zwłaszcza wspaniałe ogrody dodają klimatu. Pokoje są czyste i przestronne, z dużymi łazienkami. Alkohole po 22 płatne dodatkowo. Dekoracje z rafy koralowej nadają uroku. Wyjazd na Zanzibar zaplanowany jest na 29.11.2023, z powrotem 07.12.2023. Temperatura na Zanzibarze w tym okresie to około 29°C.

Tanzania / Zanzibar

Palumboreef Beach Resort

8.6
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

29.11.2023 – 07.12.2023

7 dni

All Inclusive

29 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 6 658 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 6 658 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 9 987 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute