Na Sri Lankę! 🐘🌴 4-gwiazdkowy hotel, bezpośrednio przy plaży. Od 3 729 zł na 11 dni

Na Sri Lankę! 🐘🌴 4-gwiazdkowy hotel, bezpośrednio przy plaży. Od 3 729 zł na 11 dni

Wybierz się na last minute Sri Lanka. Odwiedzając hotel Centara Ceysands Resort & SPA, możemy mieć pewność, że trafimy do dobrego obiektu, położonego zaraz przy plaży i oferującego wiele udogodnień. Dodatkowym atutem jest niski koszt, jak na regularne ceny na Sri Lance.

Centara Ceysands Resort & SPA – Sri Lanka, Południowa Prowincja, Bentota (od 3 729 zł)

Centara Ceysands Resort & SPA, Sri Lanka / wakacje.pl
Centara Ceysands Resort & SPA, Sri Lanka / wakacje.pl

Wyobraź sobie urlop na egzotycznej Sri Lance w Centara Ceysands Resort & SPA za jedyne 3 729 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji wpisu). Położony na malowniczym półwyspie Bentota, ten elegancki hotel oferuje zarówno spokojny wypoczynek, jak i aktywne atrakcje. Z relaksującymi widokami, wyśmienitą kuchnią i wysokim standardem usług, Centara Ceysands zapewnia niezapomniane chwile. Ciesz się miękką piaskową plażą, pysznym, choć pikantnym jedzeniem, świeżymi owocami i przepysznymi deserami.

Hotel oferuje animacje, takie jak piłka wodna, siatkówka plażowa i wieczory z muzyką na żywo. Dla aktywnych gości dostępna jest siłownia, mini klub dla dzieci, a za dodatkową opłatą sauna, masaże i SPA. Entuzjaści sportów wodnych znajdą tu snurkowanie, narty wodne, skutery wodne i jeszcze więcej. Co więcej, można także zorganizować wyprawy nurkowe czy połowy ryb.

Temperatury na Sri Lance o średnich wartościach 27 °C stworzą idealne warunki do wypoczynku. Wysoka ocena 8.6 potwierdza doskonałą jakość i satysfakcję gości. Zarezerwuj wycieczkę od 03.12.2023 do 15.12.2023 i doświadcz rajskiego, 11-dniowego wypoczynku w Centara Ceysands Resort & SPA.

Sri Lanka / Południowa Prowincja / Bentota

Centara Ceysands Resort & SPA

8.6
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

03.12.2023 – 15.12.2023

11 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

26 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 7 458 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 10 959 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute