Oasis White na Wyspach Zielonego Przylądka na lasta ⌛🌋 Już od 3 529 zł/os.

Oasis White na Wyspach Zielonego Przylądka na lasta ⌛🌋 Już od 3 529 zł/os.

Mamy dla Was fajną ofertę na last minute na Wyspach Zielonego Przylądka. Mowa o hotelu Oasis White, w którym możemy znaleźć się już 17-tego stycznia. W cenie śniadania i obiadokolacje. Hotel posiada tylko jedną opinię na wakacje.pl, ale więcej możemy przeczytać na booking i tripadvisor, gdzie oceny są równie bardzo pozytywne.

Oasis White – Wyspy Zielonego Przylądka, Boa Vista, Sal Rei (od 3 529 zł/os.)

Oasis White, Wyspy Zielonego Przylądka / wakacje.pl
Oasis White, Wyspy Zielonego Przylądka / wakacje.pl

Oasis White na Wyspach Zielonego Przylądka to świetna opcja na last-minute, oferowana przez Itakę za 3 529 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji wpisu). Ten nowoczesny hotel, należący do sieci Oasis Atlantico, zachwyca swoim położeniem blisko malowniczej plaży na Boa Vista. Z basenu na dachu rozciąga się niesamowity widok na ocean, a designerskie wnętrza tworzą idealne warunki do odpoczynku w luksusowym stylu.

Hotel oferuje pełen komfort zarówno dla turystów, jak i gości biznesowych. Jego kolorowe i naturalne akcenty doskonale komponują się z turkusowymi wodami oceanu i pastelowymi barwami plaży. To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne udogodnienia i egzotyczny klimat.

Podczas pobytu w Oasis White można spodziewać się idealnej pogody, z temperaturą nie spadającą poniżej 23°C. Urlop na Wyspach Zielonego Przylądka rozpocznie się 17 stycznia 2024 roku, a zakończy 25 stycznia, gwarantując niezapomniane chwile na rajskiej wyspie.

Wyspy Zielonego Przylądka / Boa Vista / Sal Rei

Oasis White

8.1
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

17.01.2024 – 25.01.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 7 058 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 7 058 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 10 587 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute