Rajski tydzień. Meksyk od jutra ☀️🪅 Super cena - 5 329 zł od osoby z All Inclusive

Rajski tydzień. Meksyk od jutra ☀️🪅 Super cena – 5 329 zł od osoby z All Inclusive

W takiej cenie to na wakacje w Meksyku można lecieć! Mecie okazję, aby już od jutra znaleźć się w docenianym pod wieloma względami, hotelu Blue Bay Grand Esmeralda, zlokalizowanym na Rivierze Mayi. Nie ma w tym przypadku zbyt wiele czasu do namysłu. Samolot startuje z Warszawy już o 08:20. Dlatego nie przedłużamy i przechodzimy do konkretów.

Blue Bay Grand Esmeralda – Meksyk, Riviera Maya, Playa del Carmen (od 5 329 zł/os.)

Blue Bay Grand Esmeralda, Meksyk / wakacje.pl
Blue Bay Grand Esmeralda, Meksyk / wakacje.pl

Blue Bay Grand Esmeralda, oferowany za pośrednictwem Rainbow, jest świetnym wyborem na 7-dniowe wakacje last minute w Meksyku. Ten 5-gwiazdkowy obiekt z oceną 8.2/10 na wakacje.pl cieszy się uznaniem wśród gości. Oferuje formułę All Inclusive z bogatym bufetem oraz pięcioma restauracjami a’la carte, wymagającymi rezerwacji. Do dyspozycji gości są lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, przekąski oraz codzienne animacje. Bezpłatne aktywności to między innymi aqua aerobik, tenis, siatkówka plażowa i niektóre sporty wodne jak windsurfing czy snorkeling. Za dodatkową opłatą dostępne są sporty wodne i SPA z pełnym zakresem usług.

Hotel, ceniony za różnorodność posiłków, przyjazną obsługę i szeroką ofertę rozrywkową, jest rekomendowany zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Zapewnia dostęp do pięknej, piaszczystej plaży z bezpłatnymi ręcznikami, leżakami i parasolami. Wylot zaplanowany jest na 22.02.2024, z all inclusive jako opcją wyżywienia, gwarantując pięciogwiazdkowy luksus w przystępnej cenie. Pogoda Riviera Maya w tym okresie to temperatury rzędu 27 stopni.

Meksyk / Riviera Maya / Playa del Carmen

Blue Bay Grand Esmeralda

8.2
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

22.02.2024 – 01.03.2024

7 dni

All Inclusive

27 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 10 659 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute