Romantyczny wypoczynek na Kos od 2 237 zł/os.. Hotel tylko dla dorosłych + HB. 100 metrów od plaży

Romantyczny wypoczynek na Kos od 2 237 zł/os.. Hotel tylko dla dorosłych + HB. 100 metrów od plaży

Poszukujesz miejsca na spokojny wypoczynek w ciszy? Sprawdź Palm Beach, czyli miejsce przeznaczone wyłącznie dla dorosłych turystów. Ten dobrze oceniany hotel zaprasza Cię na pełne słońca wakacje na Kos z wyżywieniem HB.

Palm Beach – Grecja, Kos, Psalidi (od 2 237 zł/os.)

Palm Beach, Grecja / wakacje.pl
Palm Beach, Grecja / wakacje.pl

W kwocie zaczynającej się już od 2 237 zł możesz wylecieć do hotelu Palm Beach (Psalidi) wraz z operatorem Grecos. Wypoczniesz tutaj w obiekcie przeznaczonym tylko dla dorosłych, znajdującym się zaledwie 100 metrów od plaży. W ramach propozycji skorzystasz z wyżywienia w postaci śniadań i obiadokolacji. Jedzenie zdaniem oceniających turystów jest smaczne i zróżnicowane, a obiadokolacje codziennie proponują coś innego. Poza smacznym jedzeniem, plusem są czyste, codziennie sprzątane pokoje, gwarantujące dobry poziom noclegowy. Na terenie hotelu skorzystasz także z basenu (z leżakami i parasolami) i tak jak wspominaliśmy wcześniej – z plaży oddzielonej od obiektu jedynie przejściem przez ulicę.

Oczywiście nie będziesz narzekać na pogodę na Kos. Wyspa ta (jak i cała Grecja) to w lipcu totalne ciepło i masa słońca. W tych warunkach korzystanie z tutejszych plaż i wylegiwanie się przy basenie to czysta przyjemność. A jeśli to za mało – wypożycz samochód i ruszaj na zwiedzanie atrakcji, zabytków oraz poznawanie nowych plaż (dalej położonych od hotelu).

Na wczasy do Grecji wylecisz z Grecos już 06.07.2024, a wrócisz 13.07.2024.

Grecja / Kos / Psalidi

Palm Beach

7.4
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

06.07.2024 – 13.07.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

25 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 4 474 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute