Dobra, tunezyjska opcja na lasta. Od 1 861 zł/os. z All Inclusive

Dobra, tunezyjska opcja na lasta. Od 1 861 zł/os. z All Inclusive

A może wakacje w Tunezji jako alternatywa dla europejskich kierunków wakacyjnych? Jesteśmy pewni, że Venice Beach spełni Twoje oczekiwania, Djerba zaproponuje cudowną pogodę, a co najważniejsze – cena jest tutaj mocno atrakcyjna.

Venice Beach – Tunezja, Djerba, Midoun (od 1 861 zł/os.)

Venice Beach, Tunezja / wakacje.pl
Venice Beach, Tunezja / wakacje.pl

Venice Beach to kolejny obiekt, który już niejednokrotnie pojawiał się w naszych artykułach, ale znaleźliśmy znów okazję na tanie wakacje, więc informujemy! W chwili obecnej za jednego uczestnika przyjdzie Ci zapłacić jedynie 1 861 zł i to w dodatku z All Inclusive. A jeśli lubisz ryzyko – poczekaj jeszcze do jutra, obserwuj cenę, a być może zaoszczędzisz dodatkowe 200-300 zł od osoby, jeżeli oferta się nie wyprzeda.

W ramach opisywanej oferty w Venice Beach będziesz wypoczywać przez tydzień. I co ważne – w dobrym standardzie, 500 metrów od plaży, z pełnym All Incl., z basenem zewnętrznym, z animacjami i wieloma innymi udogodnieniami oraz atrakcjami. Oczywiście jak zwykle mocno zachęcamy do kompletnego zapoznania się ze wszystkimi szczegółami propozycji. Jeśli więc lubisz oszczędność i dobry wypoczynek – wybierz oceniany na 7.9/10 Venice Beach na last minute w Tunezji.

Tunezja / Djerba / Midoun

Venice Beach

7.9
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

04.07.2024 – 11.07.2024

7 dni

All Inclusive

30 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 722 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 411 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 5 052 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 7 303 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute