Totalny luksus na urlop w cypryjskiej Famaguście. Opcja HB w cenie od 1 819 zł/os.

Totalny luksus na urlop w cypryjskiej Famaguście. Opcja HB w cenie od 1 819 zł/os.

Jeżeli dobrze czujesz się w hotelach o wysokim standardzie i powiewie wszechobecnego luksusu to Novel Centre Point sprawdzi się idealnie. To obiekt, który przyciąga swoim designem i jakością, a zlokalizowany jest w Famaguście i do najbliższej plaży Glapsides Beach masz stąd ok. 2 kilometry. Nie musi to być jednak problemem, bowiem 250 metrów od hotelu znajdziesz wypożyczalnię samochodów. Sprawdź opcję na tanie i jednocześnie luksusowe wakacje na Cyprze z wyżywieniem HB.

Novel Centre Point – Cypr, Cypr Północny, Famagusta (Gazimagusa) (od 1 819 zł/os.)

Novel Centre Point, Cypr / wakacje.pl
Novel Centre Point, Cypr / wakacje.pl

Novel Centre Point to hotel, który na wakacje.pl ma wyłącznie 2 opinie, dlatego nie chcieliśmy sugerować się wyłącznie nimi. Sprawdziliśmy dokładniej i z pozyskanych informacji możemy napisać, że na innych portalach rezerwacyjnych jest to obiekt mocno polecany. Na booking.com posiada ocenę 7.8/10 (945 opinii), na google 4/5 (192 opinie), na TripAdvisor 3.5/5 (25 opinii). Pamiętaj jednak, że Novel Centr Point zlokalizowany jest ok. 2 km od najbliższej plaży i nie jest to typowy kurort wakacyjny, jednak ma on swoje atuty. O nowoczesnych, pięknych wnętrzach przekonacie się sami sprawdzając zdjęcia hotelu, ale poza nimi warto wspomnieć o wysokim komforcie, bezpłatnym WiFi, smacznym jedzeniu i znajdującym się przy hotelu jeziorze z różowymi flamingami. Tak jak jednak wspomnieliśmy już powyżej – pamiętaj o konieczności komunikowania się, aby dotrzeć na plażę, do centrum i w miejsca warte zwiedzania. Zaplanuj sobie podróże komunikacją miejską lub skorzystaj z wypożyczalni samochodów.

Podsumowując: uważamy, że oferta od operatora Oasis Tours to mocna pod względem standardów opcja w bardzo niskim budżecie jak na ceny na Cyprze. Dodatkowo z przelotami, noclegami i wyżywieniem HB. Mocno rekomendujemy tym, którzy liczą się z koniecznością wypożyczenia samochodu.

Cypr / Cypr Północny / Famagusta (Gazimagusa)

Novel Centre Point

7.4
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

06.07.2024 – 13.07.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

28 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 638 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 638 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 577 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 5 956 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute