Sharm el Sheikh, hotel 3 ⭐ gwiazdkowy, 🍾 All Inclusive, ocena 7.6/10. W dobrej cenie, od 1 829 zł/os.

Sharm el Sheikh, hotel 3 ⭐ gwiazdkowy, 🍾 All Inclusive, ocena 7.6/10. W dobrej cenie, od 1 829 zł/os.

Wysoko oceniany hote Dive Inn Resort z propozycją wylotu na wakacje do Sharm el Sheikh. I to niedrogą, a jednocześnie dobrą pod wieloma względami jak na proponowaną cenę. Zobacz co dokładnie oferuje ten 3-gwiazdkowy obiekt, w którym w ramach opisywanej oferty możemy znaleźć się już siódmego maja.

Dive Inn Resort – Egipt, Sharm el Sheikh, Ras Um El Sid (od 1 829 zł/os.)

Dive Inn Resort, Egipt / wakacje.pl
Dive Inn Resort, Egipt / wakacje.pl

Planując urlop w maju, warto rozważyć pobyt w hotelu Dive Inn Resort, w ofercie od Coral Travel. Ten przytulny hotel cieszy się dobrą opinią wśród gości, którzy doceniają jego stylową architekturę oraz przyjazną atmosferę, a średnia ocen w serwisie wakacje.pl to aż 7.6/10, na booking.com 7.6/10, natomiast użytkownicy TripAdvisor przyznają mu ocenę 4/5. Hotel jest idealny dla osób szukających relaksu i rozrywki. Możesz spędzać czas przy dużym basenie lub bardziej aktywnie, korzystając z animacji i ciesząc się szeroką gamą sportów wodnych, a dla tych którzy lubią plażować i poznawać – oferowany jest również transport do popularnego Naama Bay. Pokoje w Dive Inn Resort są proste, ale czyste i dobrze utrzymane, z satelitarną TV i dostępem do internetu. Obsługa jest bardzo pomocna, a jedzenie w restauracji chociaż często uznawane za monotonne, oferuje szeroki wybór dań.

W tej ofercie ciekawa jest również cena wypoczynku, wynosząca tylko 1 829 zł za osobę dorosłą (cena aktualna w momencie pisania artykułu) i w naszej opinii jest to jedna z najciekawszych opcji na rynku gwarantująca dobry standard, atrakcje, a co najważniejsze – super pogodę (temperatura w Sharm w okresie pobytu będzie utrzymywała się powyżej 29 °C).

Egipt / Sharm el Sheikh / Ras Um El Sid

Dive Inn Resort

7.6
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

07.05.2024 – 14.05.2024

7 dni

All Inclusive

29 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 658 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 658 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 5 487 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 7 316 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute