Sharm Holiday od 957 zł za osobę. Zjeżdżalnie, baseny, dobre oceny. Na All Incl.

Sharm Holiday od 957 zł za osobę. Zjeżdżalnie, baseny, dobre oceny. Na All Incl.

Oto kolejna z propozycji, której cena mieści się poniżej poziomu tysiąca złotych za osobę. Sharm Holiday polecaliśmy już niejednokrotnie, ale jest to na tyle dobry obiekt wypoczynkowy, że przy spadających cenach warto o nim pamiętać. Już teraz zapewnij sobie wylot na lasta i czternastego czerwca znajdź się w Sharm el Sheikh.

Sharm Holiday – Egipt, Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh (od 957 zł/os.)

Sharm Holiday, Egipt / wakacje.pl
Sharm Holiday, Egipt / wakacje.pl

Sharm Holiday to hotel budżetowy, i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Przeznaczony głównie dla turystów, którzy szukają niskich cen przy stosunkowo dobrej jakości. I mimo, że nie jest to obiekt ekskluzywny, to masz tutaj co robić. Baseny dla dzieci i dorosłych, zjeżdżalnie wodne, dostęp do piaszczystej plaży z leżakami i parasolami, a za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z masażów, jacuzzi, sauny, łaźni parowej, nurkowania. Darmowe są oczywiście animacje, programy rozrywkowe, boisko do siatkówki i największy plus tej oferty – czyli All Inclusive wliczone już w cenę (a jakość posiłków jest tutaj wysoko oceniana).

Na wakacje do Egiptu w ramach tej oferty wylecisz z operatorem Join UP w cenie zaczynającej się już od 957 zł za osobę dorosłą. Wydaje nam się, że taką ofertę warto łapać, aby cieszyć się tanim wypoczynkiem jeszcze przed lipcem i sierpniem.

Egipt / Sharm el Sheikh / Sharm el Sheikh

Sharm Holiday

8.0
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

14.06.2024 – 21.06.2024

7 dni

All Inclusive

32 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 1 914 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 1 608 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 2 325 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 2 959 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute