Tunezja poniżej tysiaczka za osobę. Trzygwiazdkowy hotel z opcją All Incl. na lasta

Tunezja poniżej tysiaczka za osobę. Trzygwiazdkowy hotel z opcją All Incl. na lasta

Zapraszamy do tunezyjskiego hotelu Houda Golf & Beach Club na wakacje mocno budżetowe z opcją wyżywienie w postaci All Inclusive. Obiekt trzygwiazdkowy, ale z dobrymi recenzjami i z licznymi poleceniami, no i cena bardzo atrakcyjna. Spójrz na szczegóły oferty i ruszaj na last minute do Tunezji.

Houda Golf & Beach Club – Tunezja, Monastir, Monastir (od 957 zł/os.)

Houda Golf & Beach Club, Tunezja / wakacje.pl
Houda Golf & Beach Club, Tunezja / wakacje.pl

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że cena 957 zł/os. za wakacje, które można spędzić w wysokich temperaturach i w niezłej jakości obiekcie to rzadkość i warto z takich możliwości korzystać. Lada moment takich okazji może być znacznie mniej, a kwoty wakacji zdecydowanie będą rosły im bliżej lipca i sierpnia. Dlatego zapraszamy do Houda Golf & Beach Club, w którym wypoczniesz, naładujesz akumulatory i poplażujesz na plaży znajdującej się tuż przy obiekcie. Na dodatek czeka na Ciebie formuła All Inclusive i wysokie temperatury w Monastirze, które już teraz przekraczają wartości 25 stopni, a z każdym dniem jest coraz cieplej.

Houda Golf & Beach Club – czyli tunezyjski 3 gwiazdkowy hotel został oceniony już przez 229 podróżników, a średnia wszystkich ocen na wakacje.pl wynosi 7.2/10 i jest to ocena niezła, a na pewno dobra jeśli pod uwagę bierzemy wartość finansową wycieczki. Start wakacji zaplanowano na 13.06.2024, zaś powrót na 20.06.2024.

Tunezja / Monastir / Monastir

Houda Golf & Beach Club

7.2
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

13.06.2024 – 20.06.2024

7 dni

All Inclusive

31 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 1 998 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 1 975 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 2 997 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 3 996 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute