Sycylijskie klimaty z wylotem ✈️ 6 lipca. Od 3 659 zł z HB ☀️ Dobra baza wypadowa

Sycylijskie klimaty z wylotem ✈️ 6 lipca. Od 3 659 zł z HB ☀️ Dobra baza wypadowa

Dość rzadko proponujemy hotele na wakacje last minute we Włoszech, ale Delle Palme wydaje się być obiektem godnym rekomendacji. Co prawda ceny za wakacje we Włoszech nie są tak atrakcyjne jak ceny w Grecji i Turcji, ale urzekły nas w tym przypadku oceny hotelu, liczne rekomendacje i fakt, że obiekt stanowi dobre miejsce noclegowe dla wszystkich, którzy chcieliby zwiedzać Sycylię.

Delle Palme – Włochy, Sycylia, Letojanni (od 3 659 zł)

Delle Palme, Włochy / wakacje.pl
Delle Palme, Włochy / wakacje.pl

Włoski hotel Delle Palme, zlokalizowany na Sycylii w Letojanni, oferuje tygodniowy pobyt od 06.07.2023 do 13.07.2023 za jedyne 3 659 zł (aktualna cena w momencie pisania artykułu) od osoby. Ten 3-gwiazdkowy obiekt usytuowany jest ok. 80 m od publicznej plaży. Wzdłuż plaży znajdują się restauracje z lokalnymi specjałami. Hotel oferuje pokoje z niesamowitymi widokami na zatokę, wzgórza i Taorminę. Pokoje są codziennie sprzątane, a obsługa jest bardzo miła. Obiekt położony jest trochę na uboczu, z dala od tłumów turystów (ok. 4-5 km), ale zaledwie 2 minuty od dużej plaży. Autobusy odjeżdżają co godzinę do najpopularniejszych miejsc w okolicy.

Jak piszą turyści w komentarzach na wakacje.pl: w hotelu dostępne są wycieczki z biura podróży, które można kupić taniej niż w Internecie. Do wyboru są wycieczki na Etnę, Wyspy Liparyjskie, do Syrakuz, czy lekcje gotowania po włosku. Wszystkie wycieczki można zamówić w recepcji hotelu. Hotel posiada dodatkowo basen na dachu z przepięknymi widokami.

Z oferty Orka Travel korzystać będziemy z wyżywieniem w formie śniadań i obiadokolacji (HB). Sycylia to kulturalna perła Morza Śródziemnego, słynąca z takich atrakcji jak Palermo, antyczne teatro antico w Taorminie, czy wulkan Etna. Dla miłośników historii konieczne jest odwiedzenie Doliny Świątyń w Agrigento, a miłośnicy pięknych plaż na pewno docenią San Vito Lo Capo. Zresztą warto sprawdzić wszystkie plaże we Włoszech.

Włochy / Sycylia / Letojanni

Delle Palme

8.8
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

06.07.2023 – 13.07.2023

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

31 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 7 318 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 9 954 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 12 590 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute