Tak dobry hotel w Tunezji, że aż żal nie pojechać ✈️ W super cenie na lasta 🏖️ Od 2 142 zł

Tak dobry hotel w Tunezji, że aż żal nie pojechać ✈️ W super cenie na lasta 🏖️ Od 2 142 zł

Sahara Beach (Monastir) to hotel zaledwie 3,5 gwiazdkowy, ale jego ocena 8.9 na podstawie 125 opinii, mówi o nim najwięcej. Znajdziemy w nim dużo atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, super wyżywienie i dobry standard. Ponadto, znajdująca się tuż przy hotelu szeroka, piaszczysta plaża dodaje wiele możliwości wypoczynkowych. Sprawdź dokładnie ofertę i ruszaj na last minute Tunezja.

Sahara Beach (Monastir) – Tunezja, Monastir, Monastir (od 2 142 zł)

Sahara Beach (Monastir), Tunezja / wakacje.pl
Sahara Beach (Monastir), Tunezja / wakacje.pl

Ciesz się 7-dniowymi wczasami w tunezyjskim hotelu Sahara Beach w Monastir już za 2 142 zł (cena aktualna w momencie publikacji wpisu), z wygodną formułą All Inclusive oferowaną przez organizatora Coral Travel. Ten 3,5-gwiazdkowy obiekt, oceniany na 8.9, zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy Skanes, jedynie 5 minut od lotniska, i oferuje dostęp do złocistej plaży oraz ogrom atrakcji dla całej rodziny, takich jak aquapark, plac zabaw czy różnorodne zajęcia sportowe.

Pobyt w terminie 12-19.10.2023 gwarantuje idealne warunki do opalania z prognozowanymi 26 stopniami w okresie trwania tej wycieczki. Hotel charakteryzuje się odnowionymi pokojami oraz czystymi i zadbanymi przestrzeniami. Wyżywienie jest różnorodne i smaczne, z codziennymi kolacjami inspirowanymi różnymi kulturami kulinarnymi. Dbała obsługa oraz animatorzy oferują bogaty program aktywności i wieczornych zabaw, zapewniając wyjątkową atmosferę podczas wakacji. Zanurz się w kulturze Tunezji, korzystając z komfortu oraz serdeczności personelu Sahara Beach, wybierając wakacje w Tunezji.

Tunezja / Monastir / Monastir

Sahara Beach (Monastir)

8.9
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

12.10.2023 – 19.10.2023

7 dni

All Inclusive

26 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 4 284 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 882 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 5 757 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 7 228 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute