Taką Majorkę to my lubimy 🌴 Co za widoki 😮 Od 3 107 zł z All Inclusive

Taką Majorkę to my lubimy 🌴 Co za widoki 😮 Od 3 107 zł z All Inclusive

Przepięknie położony na klifie, z widokiem na morze – Alua Calas de Mallorca Resort (ex. Sol) robi ogromne wrażenie. Jeśli chcielibyśmy wyjechać na wakacje na Majorkę to zdecydowanie do hotelu, który oferuje tak dużo jak właśnie opisywany obiekt. A nie same widoki robią tutaj furorę. Mnogość udogodnień i atrakcji to kolejne plusy opisywanej oferty.

Alua Calas de Mallorca Resort (ex. Sol) – Hiszpania, Majorka, Calas de Mallorca (od 3 107 zł)

Alua Calas de Mallorca Resort (ex. Sol), Hiszpania / wakacje.pl
Alua Calas de Mallorca Resort (ex. Sol), Hiszpania / wakacje.pl

Alua Calas de Mallorca Resort (ex. Sol), na uroczej Majorce, cieszy się znakomitą oceną 8.8 na portalu Wakacje PL, i ta ocena mocno podkreśla jego wysoki standard i znakomite udogodnienia. Ten imponujący obiekt hotelowy, usytuowany na klifach, gwarantuje niezapomniane widoki oraz przestronne, czyste pokoje, które są codziennie sprzątane.

Zakwaterowani goście mogą korzystać z udogodnień, takich jak baseny dla dorosłych i dzieci, siłownia oraz wiele więcej. Do tego dochodzi restauracja na świeżym powietrzu, która serwuje smaczne potrawy w urokliwym otoczeniu i z pięknym widokiem. Bliskość plaży, centrum miasteczka oraz przystanku autobusowego zapewnia wiele możliwości na zwiedzanie i relaks.

Alua Calas de Mallorca Resort (ex. Sol) prężnie działa na rzecz satysfakcji swoich gości, niezależnie od wieku. Znajdziemy tu animacje dla dzieci, a także szeroki wybór atrakcji dla dorosłych. To prawdziwy raj dla tych, którzy szukają beztroskiego wypoczynku i chcą doświadczyć pełni luksusu w połączeniu z naturalnymi walorami.

Hotel jest ulokowany w Calas de Mallorca, miejscowości oferującej szeroką gamę atrakcji, od odkrywania lokalnej hiszpańskiej kultury po różnorodne atrakcje przyrodnicze. Korzystając z oferty Coral Travel, 7-dniowy pobyt z pakietem All Inclusive rozpocznie się 21.06.2023. Średnia temperatura na Majorce, wynosząca około 25°C, sprawia, że jest to idealne miejsce na wakacje. Odkryj piękno Majorki i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem!

Hiszpania / Majorka / Calas de Mallorca

Alua Calas de Mallorca Resort (ex. Sol)

8.8
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

21.06.2023 – 28.06.2023

7 dni

All Inclusive

25 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 6 214 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 5 756 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 8 175 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute