Tania (od 1 552 zł), 3-gwiazdkowa Turcja ☀️ Hotel pomiędzy plażą i antycznym Side

Tania (od 1 552 zł), 3-gwiazdkowa Turcja ☀️ Hotel pomiędzy plażą i antycznym Side

Side Miami Beach to hotel, który stosunkowo tanio możemy w obecnej chwili zarezerwować na wakacje w Side. Największą zaletą obiektu jest jego położenie. Mamy blisko zarówno do plaży, jak i do antycznego Side, które z pewnością warto odwiedzić. Ceny w Turcji oraz w innych europejskich kierunkach (za wypoczynek) zaczynają szybować w górę, co jest spowodowane zbliżającym się sezonem wakacyjnym, dlatego kwotę 1 552 zł za osobę uważamy za atrakcyjną.

Side Miami Beach – Turcja, Riwiera Turecka, Side (od 1 552 zł)

Side Miami Beach, Turcja / wakacje.pl
Side Miami Beach, Turcja / wakacje.pl

Side Miami Beach, trzygwiazdkowy hotel w Turcji, to doskonała propozycja dla oszczędnych podróżników. Za jedyne 1 552 zł od osoby, możemy cieszyć się wyjazdem do centrum Side, tuż przy plaży i antycznym mieście. Obsługa jest przyjazna, a choć wybór potraw nie jest duży, jedzenie jest smaczne. Pokoje są codziennie sprzątane, co gwarantuje czystość w całym obiekcie.

Pobyt w Side Miami Beach to okazja do zanurzenia się w kulturze Turcji. Warte odwiedzenia są ruiny Teatru w Side, Świątyni Apolla oraz Rzymskie Łaźnie, obecnie Muzeum Side. Oprócz zabytków, na turystów czekają piękne plaże, urokliwe ścieżki spacerowe i lokalne restauracje.

Hotel ten zapewnia komfortowy pobyt od 28.06.2023 do 05.07.2023, kiedy temperatura w Side nie schodzi poniżej 30°C. Oceniony na 7.9/10, Side Miami Beach jest miejscem doskonałym dla zwiedzających lub tych, którzy cenią sobie przystępne ceny. W naszej opinii w tej cenie warto zarezerwować wyjazd last minute do Side.

Turcja / Riwiera Turecka / Side

Side Miami Beach

7.9
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

28.06.2023 – 05.07.2023

7 dni

All Inclusive

28 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 105 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 205 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 5 110 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute