Tej ceny nic nie pobije! Od 2 501 zł do Kenii 🌴 na laścika z All Incl. 💎 Dobry hotel

Tej ceny nic nie pobije! Od 2 501 zł do Kenii 🌴 na laścika z All Incl. 💎 Dobry hotel

Jeszcze dwa tygodnie temu w tej cenie można było polecieć do Egiptu, a już teraz mamy szansę na wakacje w Kenii. Sprawdź dobry naszym zdaniem hotel Turtle Bay Beach i odpręż się podczas tygodniowego wypoczynku w tym tropikalnym kraju.

Turtle Bay Beach – Kenia, Wybrzeże Malindi, Watamu (od 2 501 zł/os.)

Turtle Bay Beach, Kenia / wakacje.pl
Turtle Bay Beach, Kenia / wakacje.pl

Turtle Bay Beach, z rewelacyjną oceną 9.9/10 na wakacje.pl, wyróżnia się jako doskonały 3-gwiazdkowy hotel z ofertą All Inclusive. Już teraz dostępny w atrakcyjnej cenie 2 501 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji artykułu). Położony w malowniczej okolicy przy Parku Narodowym Marine, blisko Watamu, oferuje dostęp do prywatnej, piaszczystej plaży i otoczony jest tropikalnym ogrodem. Odległość do Malindi wynosi tylko 20 km, a do lotniska w Mombasie około 120 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnych leżaków, parasoli i ręczników na plaży.

Resort gwarantuje niezapomniane wrażenia dzięki pięknej plaży, lśniącym basenom i różnorodnej ofercie kulinarnej. Jest idealny zarówno dla rodzin, jak i par, oferując pełen relaks przy basenie lub na plaży. Na miejscu możesz skorzystać z tuk tuków i taksówek, które ułatwiają eksplorację okolicy. Hotel zapewnia wysoką jakość obsługi i utrzymanie czystości w pokojach.

Urlop last minute w Kenii zaplanowany przez Rainbow rozpocznie się 05.03.2024, zakończy 13.03.2024, trwając 7 dni. To idealna okazja, aby cieszyć się urokami Kenii w przystępnej cenie.

Kenia / Wybrzeże Malindi / Watamu

Turtle Bay Beach

9.9
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

05.03.2024 – 13.03.2024

7 dni

All Inclusive

30 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 5 002 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 5 002 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 7 313 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute