Trzygwiazdkowy hotel na Krecie już od jutra. Wysokie oceny, 5 min. do plaży, HB. Od 2 103 zł/os.

Trzygwiazdkowy hotel na Krecie już od jutra. Wysokie oceny, 5 min. do plaży, HB. Od 2 103 zł/os.

Pewnie już słyszeliście jaka jest pogoda na Krecie i w całej Grecji. Czy warto to wykorzystać? Ano oczywiście! Jeśli masz możliwość wylotu już jutro, a chcesz odpocząć w rzeczywiście dobrym hotelu, z wieloma możliwościami to łap ofertę do Adelais. W myśl propozycji, skorzystasz z wyżywienia w postaci śniadań i obiadokolacji, spędzając tydzień na Krecie. Czy kwota 2 103 zł za osobę jest wysoka? Z jednej strony tak, bo patrząc na ceny sprzed tygodnia, ta już jest wyższa, ale z drugiej strony musisz mieć świadomość, że im bliżej lipca i sierpnia tym ceny będą jeszcze większe.

Adelais – Grecja, Kreta, Kolymbari (od 2 103 zł/os.)

Adelais, Grecja / wakacje.pl
Adelais, Grecja / wakacje.pl

Adelais (Grecja, Kreta) – czyli hotel z kameralną atmosferą, zapewniający dużą ilość ciszy i spokoju oraz dobre warunki wypoczynkowe, zaprasza na last minute na Kretę. Wybierając to miejsce z dogodną lokalizacją, w kilka minut dostaniesz się na plażę, niedaleko będziesz mieć do centrum miasta, a Chanię znajdziesz zaledwie 20km od obiektu. Tam również możesz dotrzeć komunikacją miejską (przystanek autobusowy znajduje się 250 metrów od Adelais). Dodatkowo hotel posiada własny basen, prowadzi animacje, udostępnia rowery, a przy okazji skorzystasz z atrakcji związanych z uprawianiem sportów wodnych. Doceniane jest tutaj także wyżywienie i w wielu recenzjach podkreślana jest jego dobra jakość.

Wybierz propozycję od Grecos na 7-dniowe wakacje w Grecji ze śniadaniami i obiadokolacjami i ciesz się pełnym słońcem wyspiarskiej Hellady.

Grecja / Kreta / Kolymbari

Adelais

8.1
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

19.06.2024 – 26.06.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

24 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 4 206 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 5 148 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute