Egipt: Hotel z Aquaparkiem w standardzie 5 gwiazdek. Od jutra w cenie od 1 720 zł/os.

Egipt: Hotel z Aquaparkiem w standardzie 5 gwiazdek. Od jutra w cenie od 1 720 zł/os.

Potrzebujesz rodzinnego hotelu z dużą ilością rozrywek i atrakcji? Oto i on – Amarina Jannah Resort Aquapark – czyli super opcja na wakacyjny wyskok w ciepłym kierunku. Rozpocznij swój urlop w Egipcie już jutro, w ofercie taniej, a przy tym też z zawartym All Inclusive w cenie.

Amarina Jannah Resort Aquapark – Egipt, Marsa El Alam, Port Ghalib (od 1 720 zł/os.)

Amarina Jannah Resort Aquapark, Egipt / wakacje.pl
Amarina Jannah Resort Aquapark, Egipt / wakacje.pl

Szukasz oferty z gwarancją dobrych warunków atmosferycznych, ale do takiego obiektu, w którym nikt się nie nudzi? Wyskocz już jutro do Amarina Jannah Resort Aquapark znajdującego się w Marsa El Alam. Na terenie obiektu znajdziesz aquapark z 15 zjeżdżalniami, 3 baseny i plażę piaszczysto-żwirową z bezpłatnymi parasolami i leżakami. Ponadto dla dzieci przygotowany jest mini klub, plac zabaw i dedykowane zjeżdżalnie wodne. W opiniach często powtarzają się recenzje, które mówią o super obsłudze hotelowej, o bardzo dobrych warunkach noclegowych, dużej ilości jedzenia podczas posiłków oraz o wielu możliwościach rozrywkowych.

Hotel, którego dotyczy oferta możesz odwiedzić w cenie zaczynającej się od 1 720 zł za jedną osobę i osobiście uważamy, że jest to dobra opcja, a na pewno jedna z najtańszych, które aktualne można znaleźć wśród hoteli o podobnym standardzie. 19.06.2024 – to data rozpoczęcia wypoczynku w Amarina Jannah Resort Aquapark według przedstawianej propozycji. Powrócisz zaś dnia 26.06.2024.

Egipt / Marsa El Alam / Port Ghalib

Amarina Jannah Resort Aquapark

7.9
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

19.06.2024 – 26.06.2024

7 dni

All Inclusive

33 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 440 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 256 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 558 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 6 578 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute