Wakacyjny Black Week

Wakacyjny Black Week. Odbierz 300 zł na wakacje!

Bardzo interesującą promocję z okazji Black Week przygotował serwis wakacje.pl, gdzie użytkownicy mają możliwość odebrania bonu rabatowego o wartości 300 zł. Bon ten można wykorzystać na oferty biur podróży Easygo, Click & Go oraz Nekera. Zatem w jaki sposób można odebrać wspomniany wyżej kod rabatowy?

Bon wakacyjny na Black Friday
Bon wakacyjny na Black Friday / istock.com / kitzcorner

Zapisz się na newsletter

Przede wszystkim, aby otrzymać kod rabatowy musimy zapisać się na newsletter na stronie wakacje.pl. Tym samym po dodaniu swojego adresu mailowego, w kilka sekund w naszej skrzynce odbiorczej pojawi się nowa wiadomość, zawierająca numer kodu rabatowego. Możesz kliknąć w poniższy link, aby już teraz przejść na stronę naszego partnera i wykonać rejestrację do subskrypcji wiadomości. Zasady samej rejestracji są banalnie proste i nikomu nie powinny sprawić żadnych problemów.

Black Week 2022

Jakie oferty można wybrać z kodem na Black Week?

W chwili pisania tego artykułu znaleźliśmy aż 1212 ofert, które można zarezerwować korzystając z dodatkowego bonu rabatowego na wakacje.pl. Są wśród nich różne kierunki. Od przepięknej Grecji, aż po bardzo egzotyczne Emiraty Arabskie, Mauritius, Seszele, czy też Jamajkę. Całą listę kierunków na Black Week otworzysz klikając w ten link lub poniższy baner. Pamiętaj jednak, że przed zarezerwowaniem wybranej oferty, musisz zapisać się na newsletter, aby otrzymać kod rabatowy na wakacje.

Black Week 2022

Dobrą informacją jest też to, że w tej chwili możemy już zamówić oferty na cały 2023 rok, korzystając właśnie z promocji Black Week. Jeśli planujesz wakacje w 2023 roku, warto już teraz rozejrzeć się za ofertami, które mogą przypaść Ci do gustu. A jest w czym wybierać. Jedynym wymogiem w tej sytuacji jest to, aby dokonać rezerwacji do 29.11.2022. Jest to ostateczna data, która daje możliwość wykorzystania bonu.

Gdzie lecieć w 2023?

Grecja

Wśród naszych faworytów standardowo znalazła się Grecja i jej wyspy. To przepiękna część Europy, której nie można odmówić warunków pogodowych w sezonie letnim. Jadąc do Grecji zawsze wrócimy z piękną opalenizną i cudownymi wspomnieniami. Według nas wakacje w Grecji all inclusive to must have dla każdego podróżnika.

od:
1 394 zł
Niezapomniane wakacje w Grecji!

Sprawdź najlepsze oferty na wakacje w Grecji!

Turcja

Kolejnym miejscem, dla którego warto wykorzystać bon Black Week jest Turcja, która z roku na rok przyciąga większą ilość turystów. Decydując się na wakacje w Turcji all inclusive w sezonie letnim, możemy być pewni, że nasz wybór będzie strzałem w dziesiątkę.

od:
1 300 zł
Wakacje w Turcji

Zobacz najlepsze oferty na wakacje w Turcji!

Malta

Jeśli wybierasz się na wakacje w 2023, to powinieneś rozważyć Maltę. Ten popularny turystycznie kraj gwarantuje doskonałe warunki pogodowe w okresie od czerwca aż do października. Oczywiście możesz samemu sprawdzić kiedy lecieć na Maltę, aby pogoda była zadowalająca. My jednak uważamy, że bon od wakacje.pl warto wykorzystać na maltański urlop w 2023 roku.

od:
999 zł
Wakacje na Malcie

Zobacz najlepsze oferty wakacyjne na Malcie

Inne kierunki

Powyższe kierunki to kropla w morzu możliwości wakacyjnych. Wszystkie kierunki możesz sprawdzić w tym miejscu, a jeśli jednak swój bon wakacyjny chcesz wykorzystać jeszcze w 2023 roku to warto rzucić okiem na ten listing ofert last minute. Nie dość, że samo last minute będzie już w niższej cenie, to dodatkowe -300 zł również powinno zmniejszyć cenę wyjazdu.

Black Week 2022

Jak więc można zauważyć lokalizacji wakacyjnych jest sporo i już teraz jest w czym wybierać. Przypominamy, że promocja z bonem ważna jest tylko do 29.11.2022 i jeśli chcemy ją wykorzystać, warto to zrobić jak najszybciej. Udanych wakacji, podróżnicy!