Wspaniały hotel na Wyspach Zielo. Przyląd. 🏆🏖️ Szybki laścik, od 3 928 zł za os.

Wspaniały hotel na Wyspach Zielo. Przyląd. 🏆🏖️ Szybki laścik, od 3 928 zł za os.

Jeśli poszukujesz tropikalnego urlopu, i to takiego, którego cena nie przeraża, to zapraszamy do Royal Horizon Boa Vista (ex. Royal Decameron) na wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka. Obiekt zlokalizowany tuż przy pięknej piaszczystej plaży, a dodatkowo oferujący wysoką jakość usług i atrakcji. Sprawdźcie co kryje się w ofercie.

Royal Horizon Boa Vista – Wyspy Zielonego Przylądka, Boa Vista (od 3 928 zł/os.)

Royal Horizon Boa Vista (ex. Royal Decameron), Wyspy Zielonego Przylądka / wakacje.pl
Royal Horizon Boa Vista (ex. Royal Decameron), Wyspy Zielonego Przylądka / wakacje.pl

Royal Horizon Boa Vista (ex. Royal Decameron), z ceną 3 928 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji artykułu), oferuje fantastyczny 7-dniowy pobyt last minute na Wyspach Zielonego Przylądka. Ten urokliwy 4-gwiazdkowy hotel, chwalony za swoją lokalizację na Boa Vista, zapewnia niesamowite widoki na turkusowe wody oceanu, białe plaże i piękną panoramę. Goście cenią obiekt za wysoką jakość usług, przyjazny personel, znakomitą kuchnię, liczne baseny i bary, a także rozrywkę zapewnianą przez profesjonalnych animatorów. Przestronna plaża z drobnym piaskiem stanowi idealne miejsce do wypoczynku, a pokoje z widokiem na ocean są szczególnie rekomendowane dla osób szukających luksusu.

Goście podkreślają czystość pokoi, dostosowanie sprzątania do indywidualnych potrzeb i wyjątkową obsługę. Rekomendowane przez turystów są również lokalne atrakcje jak „Wieczór afrykański” czy wyprawa Buggy, które gwarantują niezapomniane wrażenia. Z przyjemnym klimatem, gdzie temperatura na Wyspach Zielonego Przylądka w marcu osiąga 22°C, pobyt w Royal Horizon Boa Vista będzie wspaniałym doświadczeniem. Posiadając ocenę 9.2/10 na wakacje.pl, możemy być pewni, że pod żadnym względem hotel nas nie zawiedzie. Wylot zaplanowany jest na 28.02.2024, a powrót na 07.03.2024.

Wyspy Zielonego Przylądka / Boa Vista

Royal Horizon Boa Vista (ex. Royal Decameron)

9.2
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

28.02.2024 – 07.03.2024

7 dni

All Inclusive

22 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 7 856 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 7 856 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 11 285 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 15 813 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute