Wysokojakościowa opcja na Tunezję ✈️🌴 Od 2 029 zł/os w marcu z All Inclusive

Wysokojakościowa opcja na Tunezję ✈️🌴 Od 2 029 zł/os w marcu z All Inclusive

Bez wątpienia hotel Seabel Rym Beach Club, możemy wybrać jeśli oczekujemy solidnej jakości i szukamy obiektu z wysokimi ocenami i pozytywnymi opiniami. Dużym atutem jest również niezła pogoda w marcu na Djerbie, gwarantująca według prognoz wartości minimalne na poziomie około 20 stopni.

Seabel Rym Beach Club – Tunezja, Djerba (od 2 029 zł/os.)

Seabel Rym Beach Club, Tunezja / wakacje.pl
Seabel Rym Beach Club, Tunezja / wakacje.pl

Seabel Rym Beach Club w Tunezji, oferujący wczasy za 2 029 zł od osoby, to doskonała opcja dla szukających relaksu w przystępnej cenie. Ten czysty hotel z doskonałym jedzeniem i przyjazną obsługą, szczyci się wysoką oceną 9.1/10 na wakacje.pl. Animatorzy zachęcają do aktywnego spędzania czasu, a możliwość porozumiewania się po angielsku sprawia, że większość turystów dogada się bezproblemowo.

Hotel przyciąga swoim klimatem, oferując przestronne tereny idealne do spacerów i wypoczynku. Restauracja zaspokaja różnorodne gusta. Pokoje są codziennie sprzątane, czyste i komfortowe.

W trakcie pobytu można spodziewać się przyjemnych temperatur około 20°C. Wyjazd na wakacje w Tunezji do Seabel Rym Beach Club zaplanowany jest na 7 marca 2024, a powrót na tydzień później – tj. 14 marca. Ten hotel zdecydowanie zasługuje na polecenie, co potwierdza wiele pozytywnych opinii gości.

Tunezja / Djerba

Seabel Rym Beach Club

9.1
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

07.03.2024 – 14.03.2024

7 dni

All Inclusive

20 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 4 058 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 5 967 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 7 876 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute