Wzorowy hotel na Malcie z propozycją urlopu na początek marca 🏝️🧳 Od 1 959 zł/os.

Wzorowy hotel na Malcie z propozycją urlopu na początek marca 🏝️🧳 Od 1 959 zł/os.

Propozycja dla tych, którzy od urlopu nie oczekują konieczności kąpania się w morzu, bowiem pogoda w marcu w Mellieha to wartości w okolicach 16-18 stopni. Hotel Luna Holiday Complex, będzie jednak dobrym wyborem, jeśli chcemy bez upałów rozkoszować się urokami Malty, zwiedzać, spacerować po plażach i czasem wykąpać się w krytym, hotelowym basenie. Dokładnie tych turystów zapraszamy na wakacje na Malcie.

Luna Holiday Complex – Malta, wyspa Malta, Mellieha (od 1 959 zł/os.)

Luna Holiday Complex, Malta / wakacje.pl
Luna Holiday Complex, Malta / wakacje.pl

Luna Holiday Complex na Malcie, oferowany przez Exim Tours na 7-dniowy pobyt, cieszy się wysoką oceną 8.5. Ten trzygwiazdkowy resort zachwyca lokalizacją blisko Għadira Bay, czystymi i przestronnymi pokojami z aneksem kuchennym, co daje możliwość samodzielnego przygotowania posiłków. Jego kameralny charakter, basen na dachu i bliskość do restauracji i sklepów są dodatkowymi atutami.

Z Luna Holiday Complex łatwo dotrzeć do atrakcji wyspy dzięki znajdującemu się blisko przystankowi autobusowemu i portowi Cirkewwa. Codzienne sprzątanie, basen i jacuzzi na dachu oraz wewnętrzny basen przy restauracji podnoszą standard pobytu. Śniadania oferują szeroki wybór dań, a obiadokolacje zaskakują różnorodnością, w tym mięsami, rybami, warzywami i deserami.

Wylot samolotem w ramach tej propozycji planowany jest na 29.02.2024, z wyżywieniem HB, zapewniającym śniadania i obiadokolacje.

Malta / wyspa Malta / Mellieha

Luna Holiday Complex

8.5
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

29.02.2024 – 07.03.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

16 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 918 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 895 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 6 094 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 7 476 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute