Z hotelu, prosto na plażę 🏖️ Czyli tanzański tydzień od 3 839 zł za osobę ✈️

Z hotelu, prosto na plażę 🏖️ Czyli tanzański tydzień od 3 839 zł za osobę ✈️

Wybierając hotel Sea Crest, mamy pewność, że udamy się na tanie jak na ten kierunek wakacje i jednocześnie takie, które będą w dobrym standardzie. Czy obiekt, który pozwala na bezpośrednie wyjście ze swojego terenu na plażę, nie jest wart naszej uwagi? Ano jest! Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wczasy na Zanzibarze, w atrakcyjnej cenie.

Sea Crest – Tanzania, Zanzibar, Kiwengwa (od 3 839 zł/os.)

Sea Crest, Tanzania / wakacje.pl
Sea Crest, Tanzania / wakacje.pl

Wybór hotelu Sea Crest na Zanzibarze za 3 839 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji wpisu) to doskonała decyzja dla osób szukających relaksu i urozmaicenia od codzienności. Ten trzygwiazdkowy hotel, z oceną 7.9, znajduje się w Kiwengwa, blisko plaży, i oferuje wiele atrakcji rekreacyjnych. Znajdujący się na wzgórzu, zapewnia piękne widoki na ocean. Goście mogą korzystać z basenu i aktywności na plaży, a kameralne pokoje są czyste i dobrze wyposażone.

Obsługa jest przyjazna i pomocna, dbając o komfort gości, w tym regularne sprząta pokoje i zabezpiecza je przed komarami. Miejsce jest ciche i spokojne – może się to spodobać tym turystom, którzy chcą się w pełni odprężyć będąc na wakacjach last minute na Zanzibarze.

Temperatura na Zanzibarze w okresie pobytu (09.01.2024-17.01.2024) to prognozowane 28 – 31 °C. Sea Crest, z ofertą Join UP, gwarantuje niezapomniane wakacje w egzotycznym otoczeniu.

Tanzania / Zanzibar / Kiwengwa

Sea Crest

7.9
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

09.01.2024 – 17.01.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

28 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 7 678 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 11 022 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute