Zielony Przylądek na lasta ⏰🌴 Od 3 729 zł/os. na 7 dni. 4 gwiazdkowy hotel

Zielony Przylądek na lasta ⏰🌴 Od 3 729 zł/os. na 7 dni. 4 gwiazdkowy hotel

Wybierz Oasis White, jeśli chcesz spędzić 7 dni na Wyspach Zielonego Przylądka. Wylot w ramach tej oferty już 21-ego lutego, dlatego nie pozostało zbyt dużo czasu do namysłu. Obiekt polecany nie tylko na wakacje.pl, ale również na booking (ocena 8.5/10) oraz na TripAdvisor (4/5). Atrakcyjna cena sprawia, że możemy wybrać się w przyjemnym budżecie na tropikalne wakacje.

Oasis White – Wyspy Zielonego Przylądka, Boa Vista, Sal Rei (od 3 729 zł/os.)

Oasis White, Wyspy Zielonego Przylądka / wakacje.pl
Oasis White, Wyspy Zielonego Przylądka / wakacje.pl

Oasis White, w sercu wyspy Boa Vista, to świetna opcja na 7-dniowy wyjazd z Itaką na wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka. Ten 4-gwiazdkowy hotel, chwalony na portalach turystycznych, zachwyca nowoczesnością i stylem, będąc częścią renomowanej sieci Oasis Atlantico. Zlokalizowany tuż przy malowniczej plaży, zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących służbowo.

Hotel oferuje basen z tarasem na dachu, skąd rozpościera się widok na ocean. Jego dizajnerskie wnętrza, żywe kolory i naturalne elementy doskonale komponują się z turkusowymi wodami i pastelowymi plażami, tworząc idealne miejsce na odprężający urlop. Goście cenią Oasis White za doskonałą lokalizację w centrum Sal Rei, co umożliwia łatwiejsze odkrywanie uroków wyspy w porównaniu do innych, bardziej odległych hoteli.

Podkreślana jest również jakość posiłków, szczególnie trzydaniowych kolacji, wyjątkowa czystość oraz nowoczesność i przestronność pokoi. Oferta zawiera przeloty, noclegi, śniadania i obiadokolacje, a wyjazd zaplanowany jest na 21.02.2024. Naszym zdaniem Oasis White jest doskonałym wyborem dla osób szukających wygody i egzotyki w jednym.

Wyspy Zielonego Przylądka / Boa Vista / Sal Rei

Oasis White

8.1
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

21.02.2024 – 29.02.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 7 458 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 7 458 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 10 887 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute