Ceny na Malediwach 2025
Przed wyjazdem na Malediwy warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Malediwach. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Malediwach i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Malediwach
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 890,39 zł
Opłaty
566,44 zł
Transport
341,58 zł
Jedzenie
1 358,14 zł
Łączny koszt
5 156,55 zł
Para
Mieszkanie
4 898,57 zł
Opłaty
702,32 zł
Transport
559,22 zł
Jedzenie
2 689,65 zł
Łączny koszt
8 849,76 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
6 906,75 zł
Opłaty
713,05 zł
Transport
1 399,03 zł
Jedzenie
3 514,81 zł
Łączny koszt
12 533,64 zł
Sprawdź ceny na Malediwach dla:
Wakacje na Malediwach - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Malediwach.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
144 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
146 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
40 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malediwy / Ari Atol / Ellaidhoo
Ellaidhoo Maldives by Cinnamon (ex. Chaaya Reef)
samolotem
14.09.2026 - 23.09.2026
7 dni
All Inclusive
27 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Malediwy / Male Atol / Kodhipparu
Centara Grand Lagoon
samolotem
19.04.2026 - 28.04.2026
7 dni
All Inclusive
28 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Malediwach dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 7149.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 24763.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Malediwach (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 10918.47 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach na Malediwach są średnio 22% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
35.22% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
45.6% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
10.66% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
28.09% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
24.54% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
13.79% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Malediwach są średnio 32% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
20.68% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
243.1% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
26.82% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
49.71% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
127.51% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
9.05% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
10.97% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
11.12% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
71.88% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
140.66% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
18.99% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
121.46% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
13.58% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
10.63% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
61.78% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
14.25% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
148.07% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Malediwach są średnio 6% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
45.61% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
44.47% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
12.74% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
63.22% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Malediwach są średnio 29% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
35.28% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
14.41% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
68.69% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
80.89% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
377.2% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
58.44% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
58.27% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
44.42% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
9.33% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług na Malediwach są średnio 52% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
24.91% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
71.27% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
106.49% drożej niż w PLMalediwy - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny w Republice Południowej Afryki
Ile kosztują wakacje na Malediwach?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Malediwach wynosi 10918.47 zł.
Ile kosztuje jedzenie na Malediwach?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 35.8 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 5.28 zł, za chleb 5.78 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 20.15 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 106.59 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 22% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 32% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Malediwach?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Malediwach dla jednej osoby dorosłej wynosi 5156.55 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 8849.76 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 12533.64 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.