Ceny w Galle 2025
Przed wyjazdem do Galle warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Galle. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Galle i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Galle
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
519,02 zł
Opłaty
172,25 zł
Transport
315,24 zł
Jedzenie
997,42 zł
Łączny koszt
2 003,93 zł
Para
Mieszkanie
589,54 zł
Opłaty
237,69 zł
Transport
485,65 zł
Jedzenie
1 975,28 zł
Łączny koszt
3 288,16 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
660,06 zł
Opłaty
243,34 zł
Transport
942,56 zł
Jedzenie
2 521,86 zł
Łączny koszt
4 367,82 zł
Sprawdź ceny w Galle dla:
Wakacje na Sri Lance - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) na Sri Lance.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
131 miejsceNajdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
126 miejsceŚrednia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
28 miejsceNajtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Sri Lanka / Południowa Prowincja / Bentota
Club Bentota
samolotem
18.06.2025 - 26.06.2025
7 dni
All Inclusive
28 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Sri Lanka / Wschodnia Prowincja / Passekudah
Anantaya Resort
samolotem
25.09.2025 - 04.10.2025
7 dni
All Inclusive
28 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop na Sri Lance dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 4370.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 9026.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji na Sri Lance (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 5790.07 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Galle są średnio 46% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
52.18% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
71.34% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
21.78% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
62.99% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
28.44% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
13.33% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Galle są średnio 34% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
62.96% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
414.7% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
48.96% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
40.85% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
229.85% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
33.86% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
13.27% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
27.9% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
74.66% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
56.88% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
25.68% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
43.78% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
55.37% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
60.1% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
33.23% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
97.53% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
48.21% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Galle są średnio 65% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
35.02% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
80.78% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
66.54% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
64.24% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Galle są średnio 65% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
77.98% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
71.73% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
82.77% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
82.38% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
28.36% taniej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
78.73% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
78.68% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
66.12% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
64.84% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Galle są średnio 80% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
62.26% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
87.26% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
81.5% taniej niż w PL
Galle - ceny
Sprawdź ceny w miastach i regionach na Sri Lance
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje na Sri Lance?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive na Sri Lance wynosi 5790.07 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Galle?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 25.61 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 2.56 zł, za chleb 1.73 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 10.08 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 76.72 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 46% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 34% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Galle?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Galle dla jednej osoby dorosłej wynosi 2003.93 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 3288.16 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 4367.82 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.