A może wylot do Dubaju? 🕌✈️ Zapraszamy na tydzień w doskonałych warunkach

A może wylot do Dubaju? 🕌✈️ Zapraszamy na tydzień w doskonałych warunkach

Pogoda w Dubaju w styczniu daje nam możliwość na niezapomniany urlop. Wszystko za sprawą pewności słonecznych dni, dobrych temperatur (w okolicach 22-25 stopni), a w tym przypadku również jakościowego hotelu Citymax Al Barsha at the Mall, który zdecydowanie ma wiele do zaoferowania swoim gościom.

Citymax Al Barsha at the Mall – Emiraty Arabskie, Dubaj (od 3 239 zł/os.)

Citymax Al Barsha at the Mall, Emiraty Arabskie / wakacje.pl
Citymax Al Barsha at the Mall, Emiraty Arabskie / wakacje.pl

Citymax Al Barsha at the Mall w Dubaju, za 3 239 zł od osoby (cena aktualna w momencie pisania artykułu), to świetny wybór dla tych, którzy planują wakacje na już. Hotel ten, oceniany na 8.2/10, jest idealny dla zwiedzających, oferując tym samym komfort bez nadmiaru luksusu. Położony w biznesowej dzielnicy Al Barsha, tuż obok Mall of Emirates, posiada łatwy dostęp do sklepów, restauracji i atrakcji takich jak Ski Dubai. Hotel zapewnia transport do centrum handlowego i na plażę Jumeirah.

Pokoje są codziennie sprzątane, z wymianą ręczników i uzupełnianiem wody. Śniadania są pyszne, a personel pomocny i przyjazny. Z hotelu szybko dostaniesz się do stacji metra i różnorodnych restauracji. Taksówki są łatwo dostępne i niedrogie. Jedyny minus to ograniczona liczba miejsc w darmowym busie na plażę, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Ale tutaj też wszystko zależy od ilości gości. W styczniu może być ich mniej niż w sezonie wysokim.

W Emiratach Arabskich możesz spodziewać się temperatury co najmniej 25 °C, sprzyjającej zwiedzaniu i wypoczynkowi. Wyjazd zaplanowany przez Best Reisen rozpocznie się 10.01.2024 i zakończy 17.01.2024, dając pełne 7 dni na odkrywanie uroków miasta podczas wakacji w Dubaju.

Emiraty Arabskie / Dubaj

Citymax Al Barsha at the Mall

8.2
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

10.01.2024 – 17.01.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

25 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 6 478 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 8 327 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute