Bardzo tania oferta z wylotem dzisiaj wieczorem. Hurghada od 1 629 zł/os. + All Incl.

Bardzo tania oferta z wylotem dzisiaj wieczorem. Hurghada od 1 629 zł/os. + All Incl.

Taniutka opcja egipska dla turystów, którzy gotowi są wylecieć już dzisiaj wieczorem. Oto hotel Marlin Inn Azur Resort w Hurghadzie, położony około 50 metrów od plaży. Wybór ekonomiczny, ale dobrze oceniany (7.9/10).

Marlin Inn Azur Resort – Egipt, Hurghada, Hurghada (od 1 629 zł/os.)

Marlin Inn Azur Resort, Egipt / wakacje.pl
Marlin Inn Azur Resort, Egipt / wakacje.pl

Marlin Inn Azur Resort, do którego możesz wylecieć już dzisiaj wieczorem proponuje standard czterogwiazdkowy, dobre warunki wypoczynkowe, dostęp do plaży i do basenu zewnętrznego. W tej ofercie skorzystasz także z All Inclusive i wykorzystasz piękną pogodę w Hurghadzie. Nie ma możliwości, żeby wrócić z tego urlopu bez opalenizny – temperatury na poziomie 35 stopni pozwolą na łapanie promieni słonecznych i jednocześnie na cudowny wypoczynek w Egipcie. Dużą zaletą jest też krótki transport z lotniska do hotelu oraz bliska odległość od centrum Hurghady (dla tych, którzy lubią zwiedzać, spacerować i poznawać). W tym miejscu spotkasz się także ze smacznym wyżywieniem (duży wybór, smacznie i nikt głodny nie chodzi).

Mimo, że hotel najnowszy nie jest i przydałoby się lekkie odświeżenie części noclegowej, to cena, którą możemy złapać w tej ofercie wiele rekompensuje i daje szansę na wakacje w lipcu. Wybierając propozycję od operatora Exim Tours zapłacisz teraz tylko 1 629 zł za osobę dorosłą (cena aktualna w momencie pisania artykułu). Pamiętaj jednak, że jest to typowy last, którego termin wylotu planowany jest już na dzisiejszy wieczór. Musisz zatem podjąć szybką decyzję.

Egipt / Hurghada / Hurghada

Marlin Inn Azur Resort

7.9
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

04.07.2024 – 11.07.2024

7 dni

All Inclusive

35 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 258 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 235 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 887 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 6 516 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute