Wysokiej jakości hotel w albańskim Ksamilu. Na lasta od 2 189 zł/os. z HB

Wysokiej jakości hotel w albańskim Ksamilu. Na lasta od 2 189 zł/os. z HB

Być może kwota od 2 189 zł za jedną osobę dorosłą za wypoczynek w albańskim Ksamilu z HB nie jest najbardziej atrakcyjną opcją i nie kusi swoją ceną, ale … możliwość relaksu w rzeczywiście dobrym hotelu jak na albańskie standardy zmienia nieco perspektywę. A tak trzeba napisać o Sole Mare. Nie jest to hotel ze starymi pokojami, które można traktować jako wyłącznie miejsce noclegowe. To miejsce o zdecydowanie wyższym standardzie i wyglądzie. Tutaj odpoczynek jest przyjemnością, a my chcemy zainteresować tą ofertą wszystkich wczasowiczów oczekujących lepszej jakości.

Sole Mare – Albania, Wybrzeże Jońskie, Ksamil (od 2 189 zł/os.)

Sole Mare, Albania / wakacje.pl
Sole Mare, Albania / wakacje.pl

Tak jak pisaliśmy już wyżej – 2 198 zł/os. za Albanię na lasta to nie jest mało, ale spójrzmy z nieco innej perspektywy. Nie ma możliwości znalezienia tak dobrego hotelu jeśli szukamy pośród greckich czy bułgarskich propozycji. Tam ceny za lepszej jakości wypoczynek zaczynają się powyżej 2,5 tys. zł od osoby. Dlatego uważamy, że aktualna cena za Sole Mare to dobra okazja na wakacje w Albanii.

Do hotelu o standardzie 4 gwiazdek możesz wylecieć już za dwa dni, tj. 06.07.2024, a w ramach oferty otrzymasz wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji. Jako duży plus propozycji warto podkreślić bliską odległość do plaży Bora Bora (ok. 230 metrów), którą turyści uważają za jedną z najpiękniejszych plaż Albanii. Kolejnym atutem są dwa baseny hotelowe, a jeden z nich zlokalizowany na dachu obiektu z przepięknymi widokami na morze i miasto. Wyżywienie w hotelu stoi również na podobnie wysokim poziomie co standard noclegowy. Zadowoleni będą również ci, którzy swoimi wakacjami chcieliby podzielić się z najbliższymi – zadba o to bardzo dobry Internet hotelowy.

Podsumowując: najtaniej nie jest, ale biorąc pod uwagę wszystkie zalety tego miejsca, super standard jak na Albanię to stosunek ceny do jakości jest w tej propozycji imponujący.

Albania / Wybrzeże Jońskie / Ksamil

Sole Mare

9.5
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

06.07.2024 – 13.07.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

25 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 4 378 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 4 378 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 6 757 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute